Boska strategia bitewna - kolejny błąd?

Status
Zamknięty.
Witam,

Posiadałem w ekwipunku 2x boską strategię bitewną, odpaliłem kiedyś jedną i działało normalnie- licznik PW był od 0

Dzisiaj odpaliłem drugą i licznik PW zaczął liczyć od 65k jak na screenie. Czy to jest błąd czy zamierzone działanie?Screenshot_2020-10-03_at_12.19.57.png
 
Ale w ogóle ta strategia jest pobugowana, dodaje zbyt dużo PW(najlepiej to widać na rapkach, gdzie np. zabijasz 8 szerków, a dostajesz 39 PW), ale widziałem też rapek, gdzie za 650 birek gracz dostał 13,5k PW(A nawet z doświadczeniem w bitwach powinno być to max 11-11.5k), do tego, według niej można dostać maksymalnie+80k PW, czyli przy zużyciu 2 takich strategii, powinienem zarobić minimum 320k PW+dodatkowe za transy/kolony.
A ja zarobiłem zaledwie 293k, czyli gdzieś odejmowało od limitu więcej niż powinno
 

DeletedUser32923

Guest
ja tak samo miałem włączyłem tą strategie zadziałała na jeden atak dalej nagle znikła
tą strategie zdobyłem przez to że wydałem na to 4000 złota więc jak już to proszę o zwrócenie złota
raz też zbiłem 2 birki a dostałem 80pw
 
Ostatnia edycja:
Ale w ogóle ta strategia jest pobugowana, dodaje zbyt dużo PW(najlepiej to widać na rapkach, gdzie np. zabijasz 8 szerków, a dostajesz 39 PW), ale widziałem też rapek, gdzie za 650 birek gracz dostał 13,5k PW(A nawet z doświadczeniem w bitwach powinno być to max 11-11.5k), do tego, według niej można dostać maksymalnie+80k PW, czyli przy zużyciu 2 takich strategii, powinienem zarobić minimum 320k PW+dodatkowe za transy/kolony.
A ja zarobiłem zaledwie 293k, czyli gdzieś odejmowało od limitu więcej niż powinno
oj tak byczku, jest pobugowana i to srogo xD

1601746216643.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry