[Naprawiony] boska strategia Boska strategia

Status
Zamknięty.

DeletedUser31165

Guest
Odpaliłem dzisiaj (23.09.2020) boską strategie bitewną nabiłem około 3500 punktów walki ogółem z samej boskiej strategi jest to około 1750, dokładnej liczby nie wiem pamiętam że miałem nie całe 300 pw jak ją odpalałem a mam 3800, a boska strategia bitewna jak najeżdżam na ikonkę pokazuje mi że zdobyłem 33020 punktów walki. Dodam że punkty walki zdobyłem głównie za wspieranie okupacji, w której było też dużo innych wsparć a wygląda jakby mi policzyło wszystkie pw co zostały rozłożone na wszystkich wspierających.

Dołączam screen gdzie widać ile zdobyłem punktów walki, a ile mi naliczyło https://prnt.sc/umcxvz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Proszę o zgłoszenie w tickecie wraz z opisem i zrzutem ekranu.
 

DeletedUser29238

Guest
Graczy których dotknął problem proszę o kontakt z obsługą gry wraz z opisem/zrzutem ekranu z dopiskiem dla yakamoz
 

dorocia

Zespół Grepolis
Wprawdzie Misiek już dwukrotnie o tym pisał, ale widać to za mało, więc powtórzę za Miśkiem - proszę napisać zgłoszenie (ticket) do supportu

Błąd polegający na wcześniejszym zakończeniu bonusu "Boska strategia bitewna" jest nam znany i został potwierdzony przez naszych techników. Wiemy również, że otrzymana ilość punktów walki różni się od informacji wyświetlanej na koncie w grze.

Prosimy wszystkich graczy, których problem dotyczy, o napisanie zgłoszenia/ticketa do supportu (kliknąć tutaj).
W zgłoszeniu proszę zamieścić krótki opis zaistniałej sytuacji oraz, jeżeli to możliwe, dołączyć zrzuty z pełnego ekranu z widocznym problemem.
W tytule zgłoszenia prosimy napisać "Błąd Boska strategia".
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry