Boski posąg

  • Rozpoczynający wątek Wielki Bambosz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Szukajka nie boli...
Podobny temat już istnieje, wystarczło go odświeżyć.

@down
Dlatego napisałem, że lepiej odświeżyć stary temat niż spamować forum nowymi. Na jedno wyjdzie, a będzie czyściej i przejrzyściej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
he he fakt nie szukałem ale to co podałeś to jest ponownie zadane pytanie i nic więcej :cool: rzeczywiście mi odpowiedź "kilka %" tyle to wiem bez pytania :D
poporszę kogoś o bardziej wyczerpujący opis :D
 

DeletedUser

Guest
ja z moich przyrostów nie wyłapie tego bo mam po 3-4 miasta na jednego boga i nie we wszystkich pomniki
ale od sojuszników dam wam info i obliczcie
światynia 16+pomnik=4,6
światynia 13+pomnik + św.2 = 4,5
św.6=2,4
św.12+pomnik + św.6=4,8
św.7 =2,6
św.11=3,3
św.9=3,0
św.25+pomnik +św.5 =5,9
 

DeletedUser

Guest
szukanie nie boli...

w pomocy (wiki) jest wszystko:

Produkcja Boskich Łask

Podane wartości są jedynie orientacyjne. Posąg produkuje tyle Boskich Łask, co pięć kolejnych świątyń. Dlatego też teoretycznie możliwa jest produkcja Boskich Łask na większy, niż 25 poziom.
 

DeletedUser

Guest
Ok dzięki :), trochę się czepiacie z tym szukaniem, Wam nigdy nie zdarzyło się niczego przeoczyć ? Myślę że od tego jest dział pytania żeby pytać o to czego się nie udało znaleźć, łatwiej zapytać niż zastanawiać się gdzie też to może być ( o ile w ogóle gdzieś jest). Nie mam tu na myśli skrajnych przypadków, z grubsza przeczytałem wszystko na wiki i gdzieś mi to umknęło gdyż na początku jak mogłem budować tylko tartak i kamieniołom nie zagłębiałem się w tematy dotyczące bogów (co nie oznacza że ich nie czytałem), ciężko zapamiętać 100% tego co się przeczyta.

Uzyskałem odpowiedź za co dziękuję, mniej zgryźliwości na przyszłość Panowie
Temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry