boskie moce Zeus i Atena

  • Rozpoczynający wątek rexkow
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zeus, Boski znak - wybrane miasto otrzymuje rydwan. koszt 50
Atena,Opiekunka - miasto otrzymuje 5 losowych jednostek. koszt 60
czy te jednostki Ateny są rzeczywiście takie losowe, czy jak wynika z ceny nie mamy szans na żadną jednostkę mityczną(nawet tych od Ateny) i mamy zmniejszone szanse na lepsze jednostki niemityczne??
 

DeletedUser

Guest
Jednostki są rzeczywiście losowe.
Czasem można trafić na 1 Kawalerzystę ale dostajemy szermierzy, procki i łuki.
Mniej więcej podobnie jest z werbunkiem we wioskach.

Nigdy nie dostaniemy od Ateny żadnej 'mitycznej' jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Grałam Ateną i przyznam, że najlepsza jednostka jaką mi "łaskawie zesłała" był hopek, jednak częściej dawała łuki i miecze. Przestałam korzystać z jej usług :p

Ja bym nie porównywała czarów Ateny z rekrutacją w wioskach :]
Nie dość, że więcej jednostek można zdobyć w wiosce, to jeszcze jest większe prawdopodobieństwo trafienia na "skarb" - konik, rydwan :]

Trzeba też pamiętać, że takie zsyłane/rekrutowane jednostki zabierają miejsca w zagrodzie, przez co (moim zdaniem) drastycznie spada opłacalność tych dwóch zabiegów. Owszem dostajemy darmowe jednostki, ale często dostajemy nie takie jakie chcemy.
Czar Zeusa jest w tym wypadku lepszy, zwłaszcza jak mana zaczyna się przepełniać i nie ma co z nią zrobić :]
 

DeletedUser

Guest
wielkie dzięki za odpowiedź, tak myślałem że zwrot "losowe jednostki" to tylko chwyt marketingowy Ateny :D
 

DeletedUser

Guest
jeżeli jesteś agresorem athena tylko do zwiększania siły ataku i rzucenie tego czaru uniemożliwia przeciwnikowi rzucenie czaru np. na osłabienie twojego wojska
 

DeletedUser

Guest
Siemka wziołem atene, powołała 5 jednostek i dostałem raport:

Dzielni wojownicy słyszą wołanie i podążają do miasta opiekunki.

Pytanie jak długo idą bo jeszcze ich niema?
(bo myślałem że to będzie odrazu)
 

DeletedUser

Guest
na sąsiada to chyba duszy dałem bo zrobiłem to wysyłając atak
na niego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry