Boskie próby Hermesa

Status
Zamknięty.

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze!

Otrzymaliśmy wiadomość od samego Hermesa. Daje Wam szansę wzięcia udziału w jego próbach w zamian za niesamowite nagrody. Przeczytaj poniższą wiadomość ...


Hermes.png

Witajcie, śmiertelnicy!

Ja, Hermes, przynoszę wiadomość od bogów! Są zadowoleni z Waszego oddania Olimpowi. Zlecili mi przeprowadzenie ostatecznej proby, aby udowodnić swoje oddanie. Na tych, którzy zdadzą ten test, czekają obfite rozkosze, więc czytajcie dalej ...


Sześć bóstw świata Grepolis spotkało się, aby rzucić wyzwanie swoim poddanym w bitwie umysłowej, a nie siłowej. Ten test jest naprawdę prosty! W ciągu następnego miesiąca października przekażę Wam zaszyfrowaną wiadomość. Wiadomość opisuje cechy jednego z bogów Grepolis. Pokaż im, jak dobrze ich znasz i uwielbiasz, poprawnie odgadując, któremu bogu jest poświęcona wiadomość.


Gdy Wy i Wasi koledzy będziecie się zastanawiać nad odpowiedzią, może ona zostać ujawniona, po czym zostanie zadana kolejna zagadka. Wystarczy wziąć udział w zabawie, niekoniecznie z prawidłową odpowiedzią, aby mieć szansę na wkupienie się w łaski bogów.


Słyszę jednak, jak szepczecie „co z tego będziemy mieli?!”. Oczywiście, bogowie mogą obdarzyć Was boskimi darami! Każdy bóg wybierze garść uczestników, którzy otrzymają te dary, więc pamiętajcie, aby w swojej odpowiedzi podać im swój nick oraz świat, z którego pochodzicie. Kładę to zadanie na ręce przywódców Waszego królestwa, tym, których nazywacie Community Managerami, aby mieć pewność, że Wasze prezenty zostaną odebrane!


Każdy wybrany uczestnik otrzyma:

  • 1000 Złotych monet.
  • Pakiet łask od samego boga!
Wiec na co czekacie?! Pierwszą wiadomość właśnie otrzymaliśmy, sprawdźcie ją poniżej i nie przegapcie szansy na wygranie wspaniałych nagród!

Hermes - Przedstawiciel bogów
 
Ostatnia edycja:

yakamoz

Zespół Grepolis
Otrzymano kolejną wiadomość od Hermesa! Przeczytaj pierwsze wskazówki ...
gpcl-lineflipped.png


To bóstwo na pewno jest miłośnikiem psów! Znalezienie go może być trudne, lecz nie jest niemożliwe!
Śmiałkowie musieliby podążyć nad rzekę Acheron...


gpcl-line.png

Kliknij tutaj aby przesłać swoje odpowiedzi! I nie zapomnijcie podać w odpowiedzi swojej nazwy gracza!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes ponownie skontaktował się z nami, aby przekazać nam swoją wiadomość! CPoniżej zamieściliśmy odpowiedź na pytanie pierwsze i następny zestaw wskazówek ...

gpcl-lineflipped.png


Udało się Wam zgadnąć? To oczywiście Hades!!

Z8j1fc.png


Wybrałem tych lojalnych poddanych, aby otrzymać 1000 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć samego Hadesa.




Dobrze, dobrze. To pytanie było zbyt łatwe? Spróbujcie zmierzyć się z kolejnym zadaniem!

To bóstwo przyprawia mnie o ból głowy! Lecz nie zdradxcie mnie, nie chcę zostać zamieniony w pająka...

gpcl-line.png

CKliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza!
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes wraca z kolejnymi łamigłówkami! Przeczytaj odpowiedź na zadanie nr 2 i sprawdź się następnym zestawie wskazówek ...


gpcl-lineflipped.png


Cóż, jestem pewien, że zajrzeliście tutaj, aby się poddać i chcecie poznać odpowiedź.
Była to oczywiście patronka Aten, sama Atena!
Co?! Wiedzieliście? Wy śmiertelnicy jesteście mądrzejsi, niż przypuszczłem ...

B6tF3.png


Wybrałem tych lojalnych poddanych, którzy otrzymają 1000 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć Ateny!



nozownik840
minePawel123
Nord
Bobuś217
paulisiek






Cóż, proste wskazówki się skończyły ... Szkoda, że tym razem nikt z Was nie zdobędzie przychylności bogów!

To bóstwo jest jednym z sześciorga rodzeństwa, czworo z nich poznasz całkiem dobrze ... Jestem pewien, że to Wam ułatwi odpowiedź.
(wink)

Trudno jednak powiedzieć, czy są najmłodsi, czy najstarsi.

Lepiej pozostać po prawidłowej stronie mocy tego bóstwa, słyszałem, że ma niezły temperament!

gpcl-line.png

Kliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza!
 
Ostatnia edycja:

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes wrócił, a wraz z nim smakołyki dla lojalnych wyznawców, a także kolejny zestaw wskazówek.

gpcl-lineflipped.png



Jak Ci poszło?
CO?! Też zgadłeś? Oczywiście, że tak, to główna postać, Zeus! Z przyjemnością usłyszy, że go znasz. Masz szczęście, bo słyszałem, że nienawidzi być zapomnianym.

Mf8Gf.png


Wybrałem tych lojalnych poddanych, którzy otrzymają 1000 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć samego ojca!


Atlicja
MonTruffle
mnop12
LeahcimPl
Otakuuuu





Jasne, dobrze poszło Ci całkiem nieźle, przyznaję ... zobaczmy jednak, jak dobrze sobie poradzisz z następnym pytaniem!

To bóstwo naprawdę kocha jabłka ... szczególnie złote jabłka! Uważane za najbardziej atrakcyjne bóstwo ... przynajmniej przez niektórych. Aby zyskać przychylność tego bóstwa ... może mógłbyś poświęcić dzika? Z drugiej strony ... może nie.

gpcl-line.png


Kliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza oraz świata, na który zostaną przyznane bonusy!
 
Ostatnia edycja:

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes właśnie wpadł, żeby przekazać nam kolejną wiadomość, sprawdźcie też poprawną odpowiedź ostatniej próby!

gpcl-lineflipped.png


Bogowie szeptali, że wielu z Was miało problem z naszą zagadką! Cóż, zakończę napięcie ... oczywiście, że to była Afrodyta!
Z pewnością Wy, śmiertelnicy, poczuliście promienny blask Afrodyty w świecie Grepolis! Nie? Zobaczcie jak ona cudnie wygląda, na pewno ją poznajecie.

PuzzleAnswer2.png


Nadal nie? Ups ... to jest niezręczne. Zeus będzie na mnie taki zły! Będę musiał porozmawiać z Afrodytą, może uda mi się ją przekonać, by przyjęła miejsce w radzie bogów Grepolis w zamian za kilka świątyń i posągów poświęconych jej na cześć. Układ? Układ!

Szybko! Jeśli obiecacie dochować tajemnicy, przekażemy łaski bogów, a wkrótce wrócę z następną łamigłówką!

Wybrałem tych lojalnych poddanych, aby rozdać im 1500 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć od pozostałych sześciu bogów, aby ich uszczęśliwić!




Meefo
weteran2
Sokratesus
xWysteria
maks876





gpcl-line.png
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes pośpiesznie zostawił nam wiadomość i wyszedł tak szybko, jak mógł! Zobaczmy, co ma do powiedzenia ... ..

gpcl-lineflipped.png


Uff! Było blisko. Zeus nie zauważył mojego błędu, a nawet lepiej ...
Afrodyta zgodziła się zaszczycić Was, śmiertelników, swoją obecnością w nadchodzących tygodniach! Przywiezie ze sobą całe mnóstwo boskości, więc obserwujcie nasze forum, już wkrótce dalsze informacje!

W każdym razie, wróćmy do zabawy!

To bóstwo jest lojalne wobec błędu. Pozostanie Ci wierne bez względu na wszystko. Ale lepiej uważaj, jest bardzo zazdrosne... zdolne nawet do rozpoczęcia wojny!

gpcl-line.png

Kliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza oraz świata, na który zostaną przyznane bonusy!
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Wygląda na to, że Hermes jest dziś w znacznie lepszym nastroju i wpadł, by przekazać swoje życzenia bogom, a nam kolejny zestaw wskazówek!

gpcl-lineflipped.png


Poprzednie zadanie nie było takie złe, prawda? Kończą się nam bogowie do ujawnienia! Była to oczywiście Królowa Olimpijczyków, Hera!

O98Hg.png


Wybrałem tych lojalnych poddanych, którzy otrzymają 1000 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć od Hery!






Podsumowując, jeszcze jedna zagadka do rozwiązania. Bogowie są zadowoleni, dobrze się spisaliście, śmiertelnicy.

To ostatnie bóstwo jest kolejnym z temperamentem, warzenie burzy jest jedną z ulubionych rozrywek. To bóstwo konkurowało z innym z naszych ulubionych bogów o posiadanie jednego z najpiękniejszych greckich miast! Szkoda, że przegrało ...

gpcl-line.png
Kliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza oraz świata, na który zostaną przyznane bonusy!
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Hermes zatrzymał się ostatni raz. Był pełen pochwał dla Was wszystkich i zdradził nam, że bogowie są zadowoleni. Zobaczmy, co ma do powiedzenia w tej ostatniej notatce.

gpcl-lineflipped.png


W końcu Wasza podróż dobiega końca i bogowie są zadowoleni! Ostatnia zagadka prowadzi Was oczywiście do boga mórz, Posejdona! Wraz z nim do rady dołącza również nasze ostatnie bóstwo, Artemida.

A76nn.png
1Hef5.png


Wybrałem tych lojalnych poddanych, którzy otrzymają 1000 sztuk złota, a także specjalny pakiet zaklęć od Hery!

nozownik840

LeahcimPl

matysele

Ambasada

17paulka17



I tym samym żegnam! Wrócę na Olimp i opowiem o Waszym oddaniu bogom! Okazaliście się godni łask bogów, a także zapewniliście sobie obietnicę Afrodyty o dołączeniu do rady. Ma wiele do przygotowania, więc wkrótce dołączy, ale poprosiła mnie, żebym zostawił Wam ukradkiem odrobinę jej boskiej mocy, mówiąc Wam, co ma do zaoferowania w zamian za Waszą lojalność.

Jednym z czarów, którym Was obdarzy, będzie Narcyzm ... zaklęcie, które możesz rzucić na wrogie miasta:
Urok Afrodyty przesłania wizję broniącej się jednostki, zmieniając wszystko, czego pragną. [/ B]
Wszystkie broniące się jednostki w mieście są o 10% mniej wydajne przez 12 godzin.

Kliknij aby przesłać odpowiedź! I nie zapomnij podać swojej nazwy gracza oraz świata, na który zostaną przyznane bonusy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry