Boskie siły

  • Rozpoczynający wątek Psychoo80
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam takie pytanko. Kiedy Można urzyć siły "Heroiczna siła" i "Mądrość". Przy próbie urzycia wyskakuje komunikat że siła może być urzyta tylko podczas ataku. Więc spróbowałem rzucić czar jak poszedł atak na inne miasto, ale dostałem taki sam komunikat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak masz po prawej stronie ikonę ataku to klikasz na nią masz tam do wyboru u góry rękę z piorunem i tam możesz wybrać czar których chcesz rzucić na atak.
 

DeletedUser

Guest
Tak tylko że dostaje komunikat że mogę urzyć tej nocy tylko podczas ataku, Ale jak wysłałem atak na inne miasto dostałem taki sam komunikat i nic sięnie zmieniło.
 

DeletedUser

Guest
"Mądrość" to czar którego możesz użyć jeżeli atak idzie na Ciebie i chcesz się dowiedzieć jakie dokładnie jednostki Cię atakują. "Heroiczna siła" jest czarem którego używasz gdy to Ty atakujesz, czyli wspomaga on w siłe Twoje jednostki o 10%.
 

DeletedUser

Guest
Siła zadziała jeśli na ten atak przeciwnik nie użył już czaru tęsknota. Jeśli tak się nie stało klikasz na wysłany atak i z dostępnych czarów wybierasz "heroiczną siłę" czar na pewno zadziała.
 

DeletedUser

Guest
Wiem co dają obydwa czary tylko nie wiem dlaczego nie mogę urzyć żednego z nich. Nawet gdy atakowałem inne miasto i chciałem rzycić heroiczną siłe to wyskoczył komunikat że musze urzyć tej siły podczas ataki. może jast jakiś czas po rospoczeciu ataku żeby poszło?
 

DeletedUser

Guest
Obrazkowo
klikamy na atak tak jak jest na screenie:
28778021.png



następnie wyskakuje nam okienko i wybieramy tak jak na rysunku:
24323844.png



a na końcu z listy co jest kolorowa wybieramy jaki chcemy czar rzucić:
52885664.png


tak robicie?
 

DeletedUser

Guest
nie rzycałem normalnie z okna miasta, Albo np tak jak błyskawicę tylko że na swoje miasto.
 

DeletedUser

Guest
No to masz odp dlaczego nie działało. Na atak znaczy na konkretny atak. Rzucając na maisto przy puszczonych 3 atakach nie byłoby wiadomo na który ma iść dlatego wymaga to takiej konkretnej czynności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry