[Wyjaśnione] Brak alarmu z apki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27702
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27702

Guest
W grudniu mieliśmy takie info...
Wersja mobilna 2.153


Drodzy Gracze,

18 grudnia aplikacja mobilna na Androida oraz iOS została zaktualizowana do wersji 2.153. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian, która znajduje się poniżej.

naprawione błędy

  • Wprowadziliśmy zmiany techniczne, aby upewnić się, że kod gry jest aktualny.
  • Ważne: po aktualizacji do wersji 2.153 wystąpiły problemy z powiadomieniami, które sprawiły, że po otrzymania powiadomienia aplikacja była zamykana. Ten błąd został już naprawiony, jednak w tym momencie niedostępny jest standardowy dźwięk powiadomień w aplikacji, zamiast niego uruchamiany jest domyślny dźwięk powiadomień w urządzeniu. Pracujemy nad jak najszybszą naprawą tego problemu i przepraszamy za niedogodności.
,

gpcl-line.png

Zachęcamy również do wzięcia udziału w dyskusji na temat aplikacji oraz zachodzących w niej zmian.

Życzymy przyjemnej gry,
Team Grepolis

Dziś zaktualizowałam grepo i nadal nie ma dźwięku alarmu, który był kiedyś...
Pisaliście, że zostanie to naprawione po następnej aktualizacji...nic się jednak nie zmieniło :(
 

DeletedUser29238

Guest
Cytuję: "W kolejnych aktualizacjach powinien ten problem zostać poprawiony." W kolejnych, nie w kolejnej. Problemy cały czas występują. Nie znamy konkretnego terminu naprawy.
 

DeletedUser26338

Guest
ja nie czekałem i zakończyłem grę na świecie bez dźwięku nie da się grać
 

DeletedUser29153

Guest
no właśnie, jest już alarm naprawiony? jak nie jest to kiedy będzie
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
?
 

DeletedUser26338

Guest
Witam

Wiem że temat wyjaśniony, problem będzie poprawiony przy kolejnej aktualizacji. Alarm na apce bez dźwięku tylko powiadomienie

Chciałbym tylko zapytać ile może to potrwać 1 tydzień 1 miesiąc 6 miesięcy 1 rok . Jak informatycy widzą ten problem czasowo.?

Będę wdzięczny za odpowiedź
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry