[To nie błąd] Brak "dna"

  • Rozpoczynający wątek masakra12345
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,moze ktos mi pomoże bo mam problem,chyba mam coś z przegladarką (google chrome) lub to bład gry.Od 5-ciu dni nie mam "podlogi" tzn;wszystkie informacje i raporty ladują gdzieś poza paskiem menu,spada w dól,nie ma blokady(nie zatrzymują sie na wysokości paska),jeżeli chcę np;zobaczyć położenie jakiegoś polis to rowniez po kliknieciu "idz" nie pokazuje mi tego miejsca tylko gdieś oddalone,chcąc wrócić do swojego polis również nie wracam w moje położenie tylko pokazuje mi inna wyspę.Czy ktos wie może co z tym zrobić??Pozdrawiam
 
Odp: Brak "dna"

Proszę skorzystaj z tego FAQ i jeśli problem nie rozwiąże się podczas wykonywania poszczególnych jego punktów, to uzupełnij umieszczony tam szablon i prześlij screena z całego ekranu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak "dna"

Wszystko sprawdziłam,już wiem gdzie tkwi problem,z prawej strony mam pionowy pasek do przesuwania strony,w dól lub w gorę,jak go usunąć?na innej przeglądarce właśnie jego nie ma i jest ok.Korzystam z google chrome i nie chce z niej rezygnowac,wystarczy tylko usunąc ten pionowy pasek,jak to zrobić?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Juz po problemie,miałam ściągniętego Ask Tolbar i dlatego wystąpil ten problem,po usunięciu tego programu problem znikł,temat uważam za zamknięty.Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Brak "dna"

Mozna zawsze jeszcze spróbować zmienić powiększenie ekranu, najczęściej daje się to zrobić kombinacją klawiszy ctrl i + i w odwrotną stronę ctrl i -, a ctrl i 0 (zero) przywraca powiększenie domyślne dla strony.
 
Do góry