[Wyjaśnione] Brak ludności

DeletedUser

Guest
Co zrobić jeżeli mam 40 lvl gospodarstwa miejskiego i brakuje mi jużludzi ;/ prosze o pomoc
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Brak ludności

Zacznij atakować, postaw łaźnie, zburz jakieś budynki.

W skrócie
ZACZNIJ ATAKOWAĆ ZAMIAST KISIĆ WOJSKO W MIEŚCIE. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak ludności

k-nightmare, zapomniałeś o Ekspansji lądowej, dającej 50/100 ludu (max 300)
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Brak ludności

@felgus998

Jeśli brakuje Ci już ludzi na wybudowanie innych budynków możesz wypróbować kilka sposobów:
- Wykorzystaj swoje wojska, jeśli masz miasto OFF to możesz zaatakować innych ( oprócz wolnych ludzi zyskasz punkty walki i surowce) lub atakuj wioski rolnicze ( zagwarantuje Ci to więcej surowców), jeżeli masz miasto DEF wspieraj swoich sojuszników lub obstawiaj opuszczone wiosku lub wioski innych graczy ( musisz jednak pierw dowiedzieć się czy żaden z Twoich sojuszników ich nie atakuje, najlepiej poinformuj o tym na forum)
- Skorzystaj z eventu wielkanocnego i spróbuj zdobyć ekspansje lądową, która zagwarantuje Ci dodatkową liczbę ludzi
- Jeżeli zdobędziesz już ludzi warto pomyśleć o wspomnianej łaźni, która również doda Ci ludności

Na chwilę obecną nie ma więcej możliwości zdobycia ludności w grze ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Brak ludności

[profil]felgus998[/profil] zgadza się. Jeśli masz już rozbudowane gospodarstwo w pełni i brakuje Ci ludzi możesz zrobić kilka rzeczy:
- zbadać w akademii Pług (dostaniesz 200 dodatkowych mieszkańców),
- postawić jako budynek specjalny Łaźnię (jednakże, jak nie masz ludków tego nie zrobisz, ponieważ wymaga ona 60 wolnych mieszkańców),
- możesz trafić z różnych eventów dodatkowych 100 mieszkańców (bądź po trzecim dniu logowania się)

Ekspansja.png

Jeśli nie masz możliwości otrzymania/zrobienia wyżej wymienionych rzeczy, pozostaje Ci już atakowanie innych lub oczekiwania na atak. To tak w skrócie, bo własnego wojska można się pozbyć na wiele sposobów, ale to już omówiłam tutaj.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15386

Guest
Odp: Brak ludności

Sisi, cenna uwaga z badaniem "Pług" ;)
Trzeba jednak pamiętać, że potrzeba do tego minimum 22 poziomu akademii.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Brak ludności

Uwzględniłam to w odpowiedzi, gdyż nie jestem w stanie określi jak ma rozbudowane miasto :)
Jeśli nie masz możliwości otrzymania/zrobienia wyżej wymienionych rzeczy (...)
 
Do góry