[To nie błąd] Brak możliwości przewijania forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29612
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29612

Guest
Problem: Brak możliwości przewijania forum sojuszu strzałkami na klawiaturze bądź klawiszami PgUp/PgDn, chyba że w danym wątku na forum klikniesz na profil gracza, który napisał jakiś post i naciśniesz ESC, wtedy można przewijać forum używając klawiatury.

Używając laptopa bez myszki uciążliwe jest przeglądanie forum, przewijanie stron przy użyciu klawiatury jest podstawą a w grepolis jest to pobugowane.
 

DeletedUser19924

Guest
To po prostu tak ma być...chyba od zawsze tak jest/było.
 

DeletedUser19924

Guest
A tak w sumie wróciłem do pilnowania cudaków, bo mi tu zburzyli je i trzeba znowu zasypać :D A potem świat się skończy i raczej grać już nie będę patrząc na to, co się tutaj dzieje :/
 

DeletedUser29612

Guest
Niby się nie da, ale jak zrobisz to co napisałem w pierwszym poście to zauważysz że jednak się da (dopóki nie zmienisz focusu, czyli nie klikniesz gdzieś poza forum).

Pamiętam że robiłem kiedyś nawet ankietę na ten temat. no ale czego się mogłem spodziewać XD

Wiem, że najłatwiej powiedzieć że to nie błąd i tak miało być, no ale proszę was XD Gołym okiem widać że to bug.

Kilka linijek w kodzie tak ciężkie to poprawy...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Zwróciliśmy uwagę na to programistów. Może uda się wprowadzić i będzie działać:).
 

DeletedUser17617

Guest
Moze przy okazji zwroccie uwage programistom, ze zupenie niepotrzebnie wprawadzaja te zupelnie nikomu do niczego niepotrzebne pierdoly typu pulsujace kropeczki w drodze do obozu bandytow,, podswietlajaca sie ramka przy uzyciu czaru, czarny kleks po napadzie na x miasto i caly worek innych bzdur.
Moze niech dla odmiany zajma sie naprawieniem bledow, ktor radykalnie utrudniaja gre, nowych i tych istniejacych sobie od lat kilku.
 
Do góry