[Nie można powtórzyć] Brak możliwości udostępniania raportów na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20450
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20450

Guest
Witam
Przeczytałam i zastosowałam całe "[FAQ] Jak raportować błędy w grze?" i nic się nie zmieniło. A chodzi dokładniej o to, że od kilku dni nie mogę wkleić na forum sojuszu żadnego raportu. Za pomocą "udogodnień", bo inaczej nie potrafię. :)
Mówiąc łopatologicznie, kiedy klikam na ikonę raportu (wpisując wiadomość na forum) wyskakują "podpowiedzi" raportów sprzed tygodni a żadnych bieżących, pomimo iż tamte już dawno zostały skasowane. I nie bardzo wiem, jak mam wstawić łatwo i przyjemnie :) raport z ataku, szpiegowania itd :) Proszę mi prostymi słowami powiedzieć o co chodzi. I z góry dzięki :)))
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Brak możliwości udostępniania raportów na forum sojuszu

Witam
Przeczytałam i zastosowałam całe "[FAQ] Jak raportować błędy w grze?" i nic się nie zmieniło. A chodzi dokładniej o to, że od kilku dni nie mogę wkleić na forum sojuszu żadnego raportu. Za pomocą "udogodnień", bo inaczej nie potrafię. :)
Mówiąc łopatologicznie, kiedy klikam na ikonę raportu (wpisując wiadomość na forum) wyskakują "podpowiedzi" raportów sprzed tygodni a żadnych bieżących, pomimo iż tamte już dawno zostały skasowane. I nie bardzo wiem, jak mam wstawić łatwo i przyjemnie :) raport z ataku, szpiegowania itd :) Proszę mi prostymi słowami powiedzieć o co chodzi. I z góry dzięki :)))

Wchodź po prostu przez Raporty, wciskasz opublikuj, wybierasz opcje ,kopiujesz BBcode i wklejasz na forum.
A jak chcesz wstawić go ponownie to wchodzisz w opublikowano i klikasz ten raport ;)
 

DeletedUser20450

Guest
Odp: Brak możliwości udostępniania raportów na forum sojuszu

Dzięki, na szczęście ta opcja działa :-D Co nie zmienia faktu, że nie działa "poprzednia" :) i znajduje mi tylko raporty, które wieki temu zostały wykasowane...? Ale tak czy siak, dzięki wielkie :) Bo grunt, że mogę coś opublikować ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Brak możliwości udostępniania raportów na forum sojuszu

Dzięki, na szczęście ta opcja działa :-D Co nie zmienia faktu, że nie działa "poprzednia" :) i znajduje mi tylko raporty, które wieki temu zostały wykasowane...? Ale tak czy siak, dzięki wielkie :) Bo grunt, że mogę coś opublikować ;)

Tak się składa, że ta twoja jest nowa. Wcześniej korzystano z tej metody i jak widać jest niezawodna ;)
 
Odp: Brak możliwości udostępniania raportów na forum sojuszu

Mówiąc łopatologicznie, kiedy klikam na ikonę raportu (wpisując wiadomość na forum) wyskakują "podpowiedzi" raportów sprzed tygodni a żadnych bieżących, pomimo iż tamte już dawno zostały skasowane. I nie bardzo wiem, jak mam wstawić łatwo i przyjemnie :) raport z ataku, szpiegowania itd :) Proszę mi prostymi słowami powiedzieć o co chodzi. I z góry dzięki :)))
Fermentacja, czy nadal masz problemy z podpowiedziami w postaci skasowanych raportów? Jeśli tak, to czy możesz załączyć screeny z całego ekranu przedstawiające listę opublikowanych raportów i listę z podpowiedziami podczas pisania wiadomości?
 
Do góry