[To nie błąd] Brak mozliwosc podboju, mimo jego zbadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31185
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31185

Guest
Witam, wczoraj wieczorem wrzucilem do badania Podbój, dzisiaj rano wchodze, zeby wyslac atak w celu wzniecenia buntu, a przycisku innego niz normalny atak brak... W akademi Podbój jest zbadany, próbowałem odświeżać i nic nie pomaga. Co robic w takiej sytuacji?
 

DeletedUser31185

Guest
To mnie zaskoczyles, myslalem, ze nowe swiaty maja nowy system podboju. Czy zeby podbic miasto na tej samej wyspie, rowniez musze przeprowadzac atak morski?
 

DeletedUser31185

Guest
Przepraszam za taki spam, ale mam jeszcze jedna niejasna kwestie. Czy jesli wysle wsparcie do tego miasta, ktore chce podbic, zanim jeszcze zaczalem je okupowac, ale dotrze ono jak juz bedzie pod okupacja, to bedzie ono wspieralo okupacje, tak?
 

DeletedUser31862

Guest
Podłączam się pod błąd. U mnie jednak lekko inny. Mam pytanie. Mam wszystko co potrzebne do założenia miasta, jednał wychodzi mi taki błąd „to miejsce jest już wykorzystywane przez innego gracza do budowy nowego miasta”. Problem polega na tym, że to miejsce mam upatrzone już od początku gry i stało puste. Pomimo tego, że próbuje w różnych innych miejscach, komunikat wychodzi taki sam. Zastanawiam się czy to możliwe, że wszystkie wolne flagi są właśnie zajęte przez innego gracza, który nawet nie widnieje na tej mapie.. Wydaje mi się to być trochę dziwne
 
Do góry