[Wyjaśnione] brak mozliwosci zalogowania się do gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22282
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Witam. Nie moge zalogowac sie do gry poniewaz na stronie logowania nie ma takiej opcji u mnie! Mam mozliwos zalozenia nowego konta lecz nie zalogowania gdy wcisne ,,masz juz konto?" Nie dziej sie nic tylko strona sie odswieza! Prosze o pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Nic nie daje:( poprostu moge tylko zarejestrowac sie a do gry tylko przez mobilna moge sie dostac
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

U mnie wszystko ok.. może coś u Ciebie nie działa ?
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Chodzi o logowanie z telefonu czy normalnie przez komputer? Daj screena z widocznym błędem.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Chodzi o telefon ale nie aplikacja tylko poprostu przez internet jak na komputerze
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Jak przesuniesz ekran niżej masz przycisk "wersja desktopowa" i "wersja na przeglądarke mobilna" tylko kliknąc musisz :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Wlasnie ze nie ma juz tak! Teraz jest jakas inna wersja i strona taka z herosami sie wyswietla
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Probowale to jakies dziadostwo... nawet miasta ani mapy nie widac nic...jescze gorsze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ma sie rozumiec ze juz z teamu nikt nie odpowie a za tydzin temat bedzie cudownie wyjasniony telepatycznie?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Probowale to jakies dziadostwo... nawet miasta ani mapy nie widac nic...jescze gorsze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ma sie rozumiec ze juz z teamu nikt nie odpowie a za tydzin temat bedzie cudownie wyjasniony telepatycznie?

Proszę napisać ticketa z podaniem podstawowych informacji.
Obraz ukazujący błąd, model telefonu, system wraz z wersją oraz sposób próby logowania.
Im więcej szczegółów tym szybciej będziemy wstanie pomóc.
 

DeletedUser23779

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Proszę napisać ticketa z podaniem podstawowych informacji.
Obraz ukazujący błąd, model telefonu, system wraz z wersją oraz sposób próby logowania.
Im więcej szczegółów tym szybciej będziemy wstanie pomóc.
Mam dokładnie ten sam problem identyczny ... na pytanie do supportu dostałem szczerą odpowiedz że mam czekac na kolejną aktualizacje może coś poprawi ... co do modelu telefonu sony ericsson J ST 26 i ,na tablecie Alcatel one touch evo 7 jest to samo w innym temacie na tym forum ludzie zgłaszają ten sam problem na to z supportu że to nie błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Informuje, że:
"Problemy z logowaniem się na telefonie na polska wersje przeglądarkowe można ominąć logując się na en.grepolis.com, potem zmiana języka i bez problemów można się zalogować na polska platformę nie-appkowa."

Jak będziemy wiedzieli więcej to poinformujemy.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Dziekuje bardzo ale juz na to wpadlem wczesniej heh ale dziekuje za odpowiedz
 

DeletedUser23779

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

W grepo gram 4 lata specjalnie sie zalogowałałem na forum by dostac jakąs rzeczową odpowiedz na w sumie prosty temat czy gra jest dla ludzi czy sztuka dla sztuki w zamian moje wypowiedzi ocenzurowano tak nadal nie wiem czy warto nadal grac proste pytanie co robicie z błedem kiedy to bedzie naprawione gra bez opcji gry z telefonu w dzisiejszych czasach jest bez sensu co takiego strasznego jest w tych faktach ze za chwile znowu mój post zostanie okrojony?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jesli cos wczesniej działało to nie psujcie tego dla sztuki swych aplikacji ze wam sie wydaje ze poprawiliscie .... lepsze jest gorszym dobrego nie kombinujcie nie dajecie rady nie miksujcie nie czarujcie - mase ludzi ludzi lubi ta gre w tym ja ja nie zniechecajcie nas siłe
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

W grepo gram 4 lata specjalnie sie zalogowałałem na forum by dostac jakąs rzeczową odpowiedz na w sumie prosty temat czy gra jest dla ludzi czy sztuka dla sztuki w zamian moje wypowiedzi ocenzurowano tak nadal nie wiem czy warto nadal grac proste pytanie co robicie z błedem kiedy to bedzie naprawione gra bez opcji gry z telefonu w dzisiejszych czasach jest bez sensu co takiego strasznego jest w tych faktach ze za chwile znowu mój post zostanie okrojony?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jesli cos wczesniej działało to nie psujcie tego dla sztuki swych aplikacji ze wam sie wydaje ze poprawiliscie .... lepsze jest gorszym dobrego nie kombinujcie nie dajecie rady nie miksujcie nie czarujcie - mase ludzi ludzi lubi ta gre w tym ja ja nie zniechecajcie nas siłe

Powtarzam, jak będziemy wiedzieli coś damy znać.
Opcje obejścia tego napisałem w poście powyżej.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

(...) on próbował zalogować się na komputerze. Do tej pory nie wiadomo, co było powodem tego błędu.

Przyczyny moga byc rozne, od problemow z netem do wpisywania blednego adresu wlacznie.
Proponuje kontakt z supportem poprzez ticketa.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: brak mozliwosci zalogowania się do gry

Zamknijcie w końcu ten temat.
 
Do góry