[Wyjaśnione] brak podgladu miast i graczy

witam,mam problem od wczoraj i nie moge sobie poradzic,jak najade na jakiekolwiek miasto na wyspie nie podswietla mi sie czyje miasto,jakiego soja ,kompletnie nic,moze ktos wie jak to naprawic
uzywam chrome przegladarki

jeszcze jedno,jak na jade na strzalek ktora wsakzuje ilosc lask ,tez nic nie pokazuje
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

Wyczyściłeś pamięć podręczną i ciasteczka?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

witam,mam problem od wczoraj i nie moge sobie poradzic,jak najade na jakiekolwiek miasto na wyspie nie podswietla mi sie czyje miasto,jakiego soja ,kompletnie nic,moze ktos wie jak to naprawic
uzywam chrome przegladarki

jeszcze jedno,jak na jade na strzalek ktora wsakzuje ilosc lask ,tez nic nie pokazuje


Mógłbyś może dołączyć screena?
 
Odp: brak podgladu miast i graczy

juz dziala,program AdBlock mi blokowal
suport mi pomogl,dzieki,temat zalatwiony
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

AdBlock blokował Ci takie rzeczy?! Dziwne trochę...u mnie nie ma z tym najmniejszego problemu i nigdy nie było :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

No niestety, ale AdBlock ma wpływ nie tylko na wyskakujące reklamy.

Edit:
DonBeker u mnie też nie ma z tym problemów, ale już kilka razy się spotkałam z tym, że inni mieli. To nie jest odosobniony przypadek.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

No ja wiem, że ma. Tylko dziwię się, że przez tak długi czas u mnie nie było z tym problemu, a u kolegi on występuje. A AdBlocka stosuje regularnie od kilku lat...


PS: Tak wiem, że stosowanie Adblocka dla co po niektórych jest złem, ale co tam...ja preferuję internet bez reklam :D
 
Odp: brak podgladu miast i graczy

przez pol roku nie bylo problemu,od wczoraj sie zrobil,nie wiem dlaczego
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: brak podgladu miast i graczy

Aaa...to nie wiem, od wczoraj mam urlop od gry na jakiś czas i może po prostu nie przytrafiło mi się to jeszcze :)
 
Do góry