[Naprawiony] Brak polskiego tekstu na przycisku

  • Rozpoczynający wątek jakubplus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Dzięki za zgłoszenie! :) Tutaj problem polega na tym, że po wybraniu ścieżki wojny, wyzwanie mądrości powinno całkowicie zniknąć, tak jak na screenie poniżej:

zaraza.png

Czy był to pojedynczy przypadek czy w innych misjach również widzisz błąd w okienku?
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie pojawiło się to raz i w sumie zgłupiałem odrobinę. U mnie to był jeden, odosobniony przypadek, ale jak widzę u innych też coś takiego się pojawiło...szczerze jednak nie pamiętam, przy jakiej misji tak było i innych warunków wystąpienia tego błędu
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, a sprawdzałeś może czy po odświeżeniu strony okno powraca do normy czy utrzymuje się tak przez cały czas trwania misji?
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie się to pojawiło przy już zakończonej misji. Próbowałem jednak wciskać ten drugi przycisk, ale nie było żadnego efektu. Odebrałem nagrodę i tyle...po tym zapomniałem o tej misji.
 

DeletedUser5

Guest
Dziękuję, będziemy w takim razie testować :) Gdyby komuś pojawił się taki błąd, to byłabym wdzięczna, gdybyście mogli wstrzymać się z kontynuacją misji i napisać zgłoszenie do obsługi. Poinformowałam o problemie innych teamowiczów, więc jeśli natkną się na wasze zgłoszenia, od razu sprawdzą jak sytuacja wygląda po zalogowaniu na konto, żeby ustalić co może być przyczyną.
 
Do góry