[To nie błąd] Brak zlota handlowego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15806
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15806

Guest
Jako ze support nie odpowiada, pytam tutaj. Mam normalnie zakupione zloto a w ramce targu pokazuje ze zlota handlowego 5 jednostek i nie moge stworzyc oferty. Czy ktos ten blad jest wstanie naprawic bo ten stan trwa od wczoraj wieczora i straty sa juz kolosalne jak na swiat Zakros.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak zlota handlowego

Jako ze support nie odpowiada, pytam tutaj. Mam normalnie zakupione zloto a w ramce targu pokazuje ze zlota handlowego 5 jednostek i nie moge stworzyc oferty. Czy ktos ten blad jest wstanie naprawic bo ten stan trwa od wczoraj wieczora i straty sa juz kolosalne jak na swiat Zakros.



to ni błąd
tak już jest za 2 miesiące będziesz miał złoto handlowe(nie pamiętam dokładnie, ale ten przypadek już był omiawiany i wytłumaczony)

zaraz poszukam tego

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy są jakieś ograniczenia?
Są dwa ważne ograniczenia. Ze względów bezpieczeństwa możliwa jest wymiana maksymalnie 200 sztuk złota w jednej ofercie handlowej.

Ponadto, tylko zakupione złoto może ulec wymianie. Oznacza to, że nie można wykorzystać złota zdobytego w grze, z wyjątkiem złota, które pozyskano za pomocą wymiany. Warto zwrócić uwagę, że (w zależności od metody płatności) niekiedy złoto można będzie wykorzystać do wymiany dopiero po 42-60 dniach od zakupu, co spowodowane jest możliwością wycofania transakcji przez ten właśnie okres.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Brak zlota handlowego

Juz wiem, tylko nie bardzo rozumiem.Kazdej firmie ktorej place ktorys raz z tego samego konta uznaje platnosc pomimo mozliwosci wycofania. Jestem wiarygodny. A dla Inno nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak zlota handlowego

widocznie tak ale ja tam cieszę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Brak zlota handlowego

Jest to celewo zrobione aby nie prowadziło do nadużyć z zdobywaniem złota za darmo. To nie błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry