[Ulepszenie] Brandera - mała zmiana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26688
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za zmianą czy przeciw ?

  • Za

    Głosy: 3 60,0%
  • Przeciw

    Głosy: 2 40,0%
  • obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser26688

Guest
Witam wszystkich

Mam małą propozycję na zmianę Brander. Zmiana ma dotyczyć tylko by Brandery przy ataku były kontaktowały się z atakiem jako pierwsze . Chodzi o to ,że jak są Biremy i Brandery w mieście ,To Brandery padają jako pierwsze . Jeżeli ktoś ma pytanie dlaczego zaproponowałem taką zmianie już mówię. Powiedzmy ,że lecą ataki na miasto a w mieście są i Biremy i Brandery .Gdy pierwsze ataki już docierają to Biremy się topią . Gdy wszystkie Biremy już są zniszczone zaczynają się niszczyć Brandery. Powiedzmy ,że został ostatni atak w którym jest 1 Statek kolonizacyjny 20 Statków ogniowych i 10 łodzi transportowych wypełnionych lądem . A w mieście zostało tylko 50 Brander . Gdy atak już dojdzie to wszystkie ognie zostaną zniszczone ,ale Kolon tak czy siak wejdzie . I będzie przejęte miasto lub okupacja zależnie od systemu podboju.(Jeżeli się mylę to proszę mnie upomnieć i skasować ten temat.)

Więc wychodzę z propozycją by Brandery były pierwsze niszczone przy obronie Miasta .

Jeżeli już był ataki temat to przepraszam ,ale nic nie widziałem na ten temat.
 

DeletedUser26688

Guest
Jest też opcja by brandery niszczył kolona ,ale na to to trzeba zrobić osobną ankietę . ale szczerze jestem za opcją która znajduje się powyżej
 
Po pierwsze jak wszystkie ognie padną lub inna obstawa przy kolonie to kolon nie wejdzie
Po drugie jeśli chodzi o zmiane "padania" wojska to moglbym być na tak gdyby ta zmiana dotyczyła też szybkosci, lekko przydało by się je przyspieszyć
Po trzecie temat trafi do kosza gdyż nie spełnia zasad regulaminu działu
:D na koniec dodam że warto zapoznać się z zasadami gry bo takich rzeczy nie wiedzieć to troszkę wstyd
 
Witam wszystkich
...

Jeżeli już był ataki temat to przepraszam ,ale nic nie widziałem na ten temat.

tak była już wcześniej taka propozycja i została odrzucona

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/brandery-1-linia-obrony.4325/#post-127350

Witam wszystkich
...
Powiedzmy ,że został ostatni atak w którym jest 1 Statek kolonizacyjny 20 Statków ogniowych i 10 łodzi transportowych wypełnionych lądem . A w mieście zostało tylko 50 Brander . Gdy atak już dojdzie to wszystkie ognie zostaną zniszczone ,ale Kolon tak czy siak wejdzie
...
w takiej konfiguracji jaką tu podałeś to kolon nie wejdzie i się odbije
brander niszczy 1-1 więc 20 statków ogniowych ubije 20 branderów i zostanie 30 branderów
a kolon bez obstawy po prostu zawróci

w starym systemie podboju "okupacja" jak załączysz chociaż jednego brandera do kolona i do tych 20 ogni to kolon wchodzi jak w masło bo warunek dołączonego okrętu wojennego jest spełniony
a brander-brander nie walczy bo branderów nie można użyć w ataku więc 20 ogni się utopi na 20 branderach a 30 pozostałych branderów dołączy do okupacji
tak samo jest jak Twoje brandery wracają ze wsparcia i widać je jako atak na okupację ...
nie zaatakują tylko dołączą do istniejącej okupacji ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26688

Guest
Dobrze dziękuje wszystkim za info . W takim wypadku. Proszę o usunięcie tego tematu . By nie zaśmiecać forum .
 

DeletedUser27505

Guest
powiem tak brander...czyli statek zapalajacy z logicznego punkt widzenia powinien być używany jako pierwszy....mało tego nie tylko w obronie!!!

Jak wiemy nie mozemy go uzyc w ataku...a czy koń trojański było uzyty w ataku? czy w obronie?
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry