[Ulepszenie] Brandery i Triremy

Brandery i triremy czy są potrzebne czy nie bo chcemy by je ulepszyć

  • tak

    Głosy: 11 47,8%
  • nie

    Głosy: 12 52,2%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.
Dlaczego wrzucamy triremy i brandery do jednego worka?

Triremy są spoko, nie spowalniają ataków jak ognie, mają więc swoje plusy jako obstawa ataków. Na późniejszym etapie wraz z Eurybią można pokusić się nawet o miasto triremowe.

Brandery to nie wiem, nie używałem nigdy poza eventami.
 

DeletedUser29238

Guest
Z tego co się orientuję, chodzi głównie o likwidację branderów dlatego, że nikt z nich nie korzysta, jak twierdzi. Nie wiem natomiast jak to ulepszy grę. Można po prostu z nich nie korzystać. Trzeba też wziąć pod uwagę to, że są inne wersje językowe i być może tam brandery mają się lepiej.Co z triremami, nie mam pojęcia.
 
Brandery na szybkich serwerach sa bardzo dobrym spowalniaczem pozwalającym wstrzelic wsparcie w czas kolona zaraz po wyjsciu co sprawia, ze wszlekie ataki w tej samej sekundzie wpadaja juz za wsparcie.
Triremy swietnie sprawdzaja sie na kolonach robionych typowo pod miasto gdzie mozna wejsc jednym atakiem bardzo krotkim kolonem.
Wiadomo, ze nie sa to jednostki tak powszechne i użyteczne jak biremy i ognie, ale znajduja sie w grze od prawie dekady. Maja pare zastosowan.
Jak sie tak mamy doczepiac to rownie dobrze mozna usunac minotaury czy dziki, bo tez malo kto ich uzywa.
Takze tak. Jak sie gra, a nie szuka na sile problemow to kazda jednostke mozna wykorzystac.No,ale to trzeba grac;)
 
Brandery na szybkich serwerach sa bardzo dobrym spowalniaczem pozwalającym wstrzelic wsparcie w czas kolona zaraz po wyjsciu co sprawia, ze wszlekie ataki w tej samej sekundzie wpadaja juz za wsparcie.
Triremy swietnie sprawdzaja sie na kolonach robionych typowo pod miasto gdzie mozna wejsc jednym atakiem bardzo krotkim kolonem.
Wiadomo, ze nie sa to jednostki tak powszechne i użyteczne jak biremy i ognie, ale znajduja sie w grze od prawie dekady. Maja pare zastosowan.
Jak sie tak mamy doczepiac to rownie dobrze mozna usunac minotaury czy dziki, bo tez malo kto ich uzywa.
Takze tak. Jak sie gra, a nie szuka na sile problemow to kazda jednostke mozna wykorzystac.No,ale to trzeba grac;)
Ciekawe
 

DeletedUser15965

Guest
brandery bylyby powszechniej uzywane gdyby powszechniejsze byly triery - jako taka pulapka na triery wlasnie. Dlaczego triery sa malo powszechne? Szybkosc bardzo dobra, statystyki w zasadzie ok. Jedynym problemem jest Arystoteles dzieki ktoremu ognie robi sie znacznie szybciej i taniej, tu jest przegiecie - dlatego kompletnie nikt nie uzywa trier do ataku, duzo czesciej sa do obrony. A brandery wlasnie sa tylko jako obrona przeciw atakom...zamienic statystki bohaterow, Arystotelesa z Eurybia i nagle brandery stana sie bardzo potrzebne.
 
Oczywiście - czas.
Podciągnąć wzwyż statystyki Eurybii już na starcie by równały się procentowo z ogniowym Artkiem.
Przy obecnej sytuacji z Andromedą i jej zdolnościami oraz minimalną rozbudową miasta.... plus bonusem liczby mieszkańców + 300 ....
można trochę tych trirem zrobić.
Dla offowców miasta z szybką produkcją trirem mogą posłużyć również za szybki klin.
Dla deffowców(...) za szybką pomoc w ataku - niekoniecznie dla siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry