Brave Warriors

  • Rozpoczynający wątek -KillYou-
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, zapraszamy do rozmów rekrutacyjnych na świecie, chcemy na nim zaistnieć, prowadzę sojusz z kolegą z realu grającym pod nickiem Seweryn09 , mamy doświadczenie w prowadzeniu sojuszów i to bardzo duże(top3 na niektórych światach) ,jednak szukamy graczy którzy będą na prawdę bardzo solidni i umiejących grać.Wymogiem jest oczywiście bliskie sąsiedztwo gdyż chcemy od początku podbijać świat wyspami.

sojusz.png

Info poniżej w opisie sojuszu, proszę nie patrzeć na efekty wizualne, gdyż tutaj na forum są inne określenia kodów niż w grepolis, dlatego też całkiem inaczej on wygląda teraz niż w opisie będzie.



Brave Warriors

Grupa kompanów walcząca ramię w ramię, kolega za kolegę.Mamy duże aspiracje na tym świecie i jasno wytyczone cele, nie satysfakcjonuje nas pozycja statystów, szanujemy każdego a do gry podchodzimy na luzie, razem z kolegą pragniemy stworzyć mocny kolektyw, lecz niestety nie wielu kolegów z innych światów będzie nam towarzyszyć, dlatego też chętnie rekrutujemy graczy, próg jednak jest bardzo wymagający.

Rekrutacja
Chcesz do nas dołączyć?A więc tego oczekujemy:
Szukamy graczy którzy ogarniają grę i traktują ją poważnie!TAK! właśnie poważnie, nie na śmierć i życie, ale z zaangażowaniem, umiejących grać na sekundy i aktywnych na tyle by nie tracić głupio miast oraz umiejących je "zdobywać".
Nie bawmy się we wzory, przedstaw nam swoje doświadczenie i plany na ten świat.
W tej sprawie pisz do [player]-KillYou-[/player]

Dyplomacja
Obecnie nie prowadzimy.


Zapraszamy próg na ten czas to 50 osób z czasem przy naturalniej selekcji liczba graczy może się zmniejszyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

Brakuje mi tutaj obrazeczka z google przerobionego przez jakiegoś mistrza painta, poza tym tl;dr

100/400
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

Przekaz miał być inny ,ale jeżeli tak bardzo wam zależy to może coś wykombinuję :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Brave Warriors

Bardzo fajna prezentacja, widać że zakładający ma pojęcie co robi.
\ps gdzie gra Wasz sojusz top3?


ocena 9/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

Były 2 ,ale fuzja była a ja miałem problemy przed rokiem więc kończyłem grę na tych światach sojusz z fuzji zostawał.teraz od nowa z nowym czasem zaczynamy z kolegą(z nim miałem każdy z tych sojuszy)

Oczywiście top3 w atakujących bo to jest najbardziej interesujące dla mnie :)
 

DeletedUser20666

Guest
Odp: Brave Warriors

Były 2 ,ale fuzja była a ja miałem problemy przed rokiem więc kończyłem grę na tych światach sojusz z fuzji zostawał.teraz od nowa z nowym czasem zaczynamy z kolegą(z nim miałem każdy z tych sojuszy)

Oczywiście top3 w atakujących bo to jest najbardziej interesujące dla mnie :)

To może tak, na jakim to było świecie?
Co do pezentacji to 7/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

epsilon i ten co wystartował zaraz po phi, nie pamiętam grałem tam 2 tygodnie i później tydzień neta nie miałem ,więc zrezygnowałem sojusz był top3 a później internetu znowu nie miałem więc już nie zaglądałem kto inny sprawował władzę w sojuszu...

Miałem problemy z internetem(prędkość 236 kb i 0/1 kreska zasięgu) więc zakończyłem teraz mam 2mb i mogę spokojnie grać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

dam 10/10, gdyż:
-uwielbiam prezentacje graficzne, sa bardziej przejrzyste, tak ja Twoja.
- prezentacja zawiera najwazniejsze informacje, jakie powinna zawierać.

Pozdrawiam,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brave Warriors

8/10 Fajna, ale grafika u mnie jest na mobilu rozmazana. Ktore macie miejsce??
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Brave Warriors

Z powodu, iż sojusz nie istnieje już na tym świecie temat zostaje zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry