1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Brave Warriors

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika -KillYou-, 22. Gru 2013.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -KillYou-

-KillYou- Guest

Witam, zapraszamy do rozmów rekrutacyjnych na świecie, chcemy na nim zaistnieć, prowadzę sojusz z kolegą z realu grającym pod nickiem Seweryn09 , mamy doświadczenie w prowadzeniu sojuszów i to bardzo duże(top3 na niektórych światach) ,jednak szukamy graczy którzy będą na prawdę bardzo solidni i umiejących grać.Wymogiem jest oczywiście bliskie sąsiedztwo gdyż chcemy od początku podbijać świat wyspami.

sojusz.png

Info poniżej w opisie sojuszu, proszę nie patrzeć na efekty wizualne, gdyż tutaj na forum są inne określenia kodów niż w grepolis, dlatego też całkiem inaczej on wygląda teraz niż w opisie będzie.

Brave Warriors

Grupa kompanów walcząca ramię w ramię, kolega za kolegę.Mamy duże aspiracje na tym świecie i jasno wytyczone cele, nie satysfakcjonuje nas pozycja statystów, szanujemy każdego a do gry podchodzimy na luzie, razem z kolegą pragniemy stworzyć mocny kolektyw, lecz niestety nie wielu kolegów z innych światów będzie nam towarzyszyć, dlatego też chętnie rekrutujemy graczy, próg jednak jest bardzo wymagający.

Rekrutacja
    Chcesz do nas dołączyć?A więc tego oczekujemy:
    Szukamy graczy którzy ogarniają grę i traktują ją poważnie!TAK! właśnie poważnie, nie na śmierć i życie, ale z zaangażowaniem, umiejących grać na sekundy i aktywnych na tyle by nie tracić głupio miast oraz umiejących je "zdobywać".
    Nie bawmy się we wzory, przedstaw nam swoje doświadczenie i plany na ten świat.
    W tej sprawie pisz do [player]-KillYou-[/player]

Dyplomacja
    Obecnie nie prowadzimy.

Zapraszamy próg na ten czas to 50 osób z czasem przy naturalniej selekcji liczba graczy może się zmniejszyć.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Gru 2013
  2. Odp: Brave Warriors

Brakuje mi tutaj obrazeczka z google przerobionego przez jakiegoś mistrza painta, poza tym tl;dr

100/400

3. -KillYou-

-KillYou- Guest

Odp: Brave Warriors

Przekaz miał być inny ,ale jeżeli tak bardzo wam zależy to może coś wykombinuję :)

4. Aphofis

Aphofis Guest

Prezentacja bardzo kusząca ;>

9/10

5. GreeN Theme

GreeN Theme

Bardzo fajna prezentacja, widać że zakładający ma pojęcie co robi.
    \ps gdzie gra Wasz sojusz top3?

ocena 9/10

6. -KillYou-

-KillYou- Guest

Były 2 ,ale fuzja była a ja miałem problemy przed rokiem więc kończyłem grę na tych światach sojusz z fuzji zostawał.teraz od nowa z nowym czasem zaczynamy z kolegą(z nim miałem każdy z tych sojuszy)

Oczywiście top3 w atakujących bo to jest najbardziej interesujące dla mnie :)

7. kssana

kssana

To może tak, na jakim to było świecie?
    Co do pezentacji to 7/10

8. -KillYou-

-KillYou- Guest

epsilon i ten co wystartował zaraz po phi, nie pamiętam grałem tam 2 tygodnie i później tydzień neta nie miałem ,więc zrezygnowałem sojusz był top3 a później internetu znowu nie miałem więc już nie zaglądałem kto inny sprawował władzę w sojuszu...

Miałem problemy z internetem(prędkość 236 kb i 0/1 kreska zasięgu) więc zakończyłem teraz mam 2mb i mogę spokojnie grać...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Gru 2013
  9. -Achilles--

-Achilles--

Ciekawa prezentacja.
    7/10

10. Elastynka

Elastynka Guest

dam 10/10, gdyż:
    -uwielbiam prezentacje graficzne, sa bardziej przejrzyste, tak ja Twoja.
    - prezentacja zawiera najwazniejsze informacje, jakie powinna zawierać.

Pozdrawiam,

11. ropap

ropap Guest

8/10 Fajna, ale grafika u mnie jest na mobilu rozmazana. Ktore macie miejsce??

12. GreeN Theme

GreeN Theme

Z tego co widać to sie posypali

13. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Z powodu, iż sojusz nie istnieje już na tym świecie temat zostaje zamknięty.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.