1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

BreathOfFire

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Damiano1991, 9. Lis 2011.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Damiano1991

Damiano1991 Guest

Witam ;] zapraszam do naszego sojuszu ;p
    wymagania: nie ma wymagan jedynie poczucie chumoru i dobra zabawa;p:cool:

2. manfred

manfred

Odp: BreathOfFire

no nie ma to tamto 10/10 za tą prezentacje - jest w niej coś co mnie urzekło - unikalność i fantazja. No i ta grafika pięknie dopasowana do opisu ;p

Nie wiem gdzie kupujecie chłopaki towar ale musi byc dobry

3. Gramper

Gramper Guest

ehe, dokładnie =]
    Aż chce się iść do takiego soja :D

4. Damiano1991

Damiano1991 Guest

to że nie mamy loga na forum choć niedługo będzie to nie znaczy że mamy złą gildie a ty jako moderator forum masz zachęcać raczej ludzi do gry na nie na odwrót pozdro

edit: Proszę nie zapominać po przycisku "Alt"

Pozdrawiam Gramper

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Lis 2011
  5. Gramper

Gramper Guest

Spokojnie kolego, ale jak widzisz ocena prezentacji to tradycja w tym dziale =]

6. Damiano1991

Damiano1991 Guest

no spoko ale już mogłeś darować se z tym altem ;p

7. Odp: BreathOfFire

To ma być prezentacja sojuszu....to jakaś kpina ,tego się nawet oceniać nie da....jedyne co może zrobić w tym przypadku moderator to skasować to jak najszybciej zęby dzieci nie straszyć ta wspaniałą prezentacją :D

8. Matus87

Matus87

10/10

Prezentacja treściwa, z polotem i poczuciem humoru... Inteligentna w swej formie niemal jak jej twórca ^^ Który w swej ekstrawagancji, w iście poetyckim stylu wykorzystuje przeinaczenia zasad pisowni, tworząc w ten przewrotny sposób infantylny styl sojuszu...

Ponadto logo sojuszu, i jegoż grafika powala niczym szata żywcem wyciągnięta z bajki "nowa szata króla"

Niestety jestem zbyt cienkim graczem by móc aspirować do członkostwa w tej zacnej gildii bobów budowniczych i przyszłych faremek :) Temu też poprzestanę na lokalnej wymianie uprzejmości, pomocy w utrzymywaniu stałej wysokiej liczby nie zniewolonych mieszkańców (w sensie wolnych) i korzystaniu z zasobności spichlerzy by się właścicielowi czasem nie przelewało z tego dobrobytu :p

Wam za to pozostawiam humorystyczne wymienianie z nami korespondencji z prośbami o pozwolenie na dalszą zabawę w boba budowniczego :p

9. Damiano1991

Damiano1991 Guest

będę miał czas to zrobie coś lepszego

10. Odp: BreathOfFire

A Ty Matus jak zwykle musiałeś z grubej rury pojechać.....jeszcze przez Ciebie się ten sojusz rozpadnie ;)

11. Damiano1991

Damiano1991 Guest

dobra dajcie se już spokój jutro zrobię coś normalnego chciałem zobaczyć z jakimi osobami mam przyjemność. post do usunięcia

12. manfred

manfred

no i z jakimi osobami masz kolego przyjemność?

13. Odp: BreathOfFire

Same świrusy.....gra tu w ogóle ktoś normalny.....oczywiście oprócz Miszcza i Mnie ;)

14. Damiano1991

Damiano1991 Guest

jak świrusy to spoko tez nie należe do normalnych heh

15. --ordenix--

--ordenix-- Guest

Temat zamknięty. Sojusz nie istnieje.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.