BreathOfFire

  • Rozpoczynający wątek Damiano1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ;] zapraszam do naszego sojuszu ;p
wymagania: nie ma wymagan jedynie poczucie chumoru i dobra zabawa;p:cool:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: BreathOfFire

no nie ma to tamto 10/10 za tą prezentacje - jest w niej coś co mnie urzekło - unikalność i fantazja. No i ta grafika pięknie dopasowana do opisu ;p

Nie wiem gdzie kupujecie chłopaki towar ale musi byc dobry
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

ehe, dokładnie =]
Aż chce się iść do takiego soja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

to że nie mamy loga na forum choć niedługo będzie to nie znaczy że mamy złą gildie a ty jako moderator forum masz zachęcać raczej ludzi do gry na nie na odwrót pozdro



edit: Proszę nie zapominać po przycisku "Alt"

Pozdrawiam Gramper
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

Spokojnie kolego, ale jak widzisz ocena prezentacji to tradycja w tym dziale =]
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

no spoko ale już mogłeś darować se z tym altem ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

to że nie mamy loga na forum choć niedługo będzie to nie znaczy że mamy złą gildie a ty jako moderator forum masz zachęcać raczej ludzi do gry na nie na odwrót pozdro



edit: Proszę nie zapominać po przycisku "Alt"

Pozdrawiam Gramper



To ma być prezentacja sojuszu....to jakaś kpina ,tego się nawet oceniać nie da....jedyne co może zrobić w tym przypadku moderator to skasować to jak najszybciej zęby dzieci nie straszyć ta wspaniałą prezentacją :D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: BreathOfFire

10/10

Prezentacja treściwa, z polotem i poczuciem humoru... Inteligentna w swej formie niemal jak jej twórca ^^ Który w swej ekstrawagancji, w iście poetyckim stylu wykorzystuje przeinaczenia zasad pisowni, tworząc w ten przewrotny sposób infantylny styl sojuszu...

Ponadto logo sojuszu, i jegoż grafika powala niczym szata żywcem wyciągnięta z bajki "nowa szata króla"

Niestety jestem zbyt cienkim graczem by móc aspirować do członkostwa w tej zacnej gildii bobów budowniczych i przyszłych faremek :) Temu też poprzestanę na lokalnej wymianie uprzejmości, pomocy w utrzymywaniu stałej wysokiej liczby nie zniewolonych mieszkańców (w sensie wolnych) i korzystaniu z zasobności spichlerzy by się właścicielowi czasem nie przelewało z tego dobrobytu :p

Wam za to pozostawiam humorystyczne wymienianie z nami korespondencji z prośbami o pozwolenie na dalszą zabawę w boba budowniczego :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

będę miał czas to zrobie coś lepszego
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

A Ty Matus jak zwykle musiałeś z grubej rury pojechać.....jeszcze przez Ciebie się ten sojusz rozpadnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

dobra dajcie se już spokój jutro zrobię coś normalnego chciałem zobaczyć z jakimi osobami mam przyjemność. post do usunięcia
 

DeletedUser

Guest
Odp: BreathOfFire

jak świrusy to spoko tez nie należe do normalnych heh
 
Status
Zamknięty.
Do góry