Budowa cudów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9142
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9142

Guest
Witam dla mnie jeżeli nie ma więcej sojuszy niż 5 budujących cuda nie 1 osobowe i wrogi przynajmniej 2 powinno się nie zaliczać tak jak na świecie olous 1 sojusz bez walki stawia to nie jest gra
 

DeletedUser33478

Guest
Witam dla mnie jeżeli nie ma więcej sojuszy niż 5 budujących cuda nie 1 osobowe i wrogi przynajmniej 2 powinno się nie zaliczać tak jak na świecie olous 1 sojusz bez walki stawia to nie jest gra

Sorry, że nasi przeciwnicy uciekli ze świata.
Bardzo nam wszystko jedno z tego powodu.

Jakbyś grał na początku, to myślę, że nie wypisywałbyś głupot
 

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o konkretną propozycję, na chwilę obecną nie znajduję jej we wpisie początkowym.
Proszę także uzupełnić temat stosownie do wymagań regulaminowych.
Na wprowadzenie zmian czekamy 24 godziny liczone od dzisiaj (7.06.2021) godz. 10:25. Jeżeli stosowne zmiany nie zostaną wprowadzone w wyznaczonym czasie, temat zostanie zamknięty.
 
Proszę o konkretną propozycję, na chwilę obecną nie znajduję jej we wpisie początkowym.
Proszę także uzupełnić temat stosownie do wymagań regulaminowych.
Na wprowadzenie zmian czekamy 24 godziny liczone od dzisiaj (7.06.2021) godz. 10:25. Jeżeli stosowne zmiany nie zostaną wprowadzone w wyznaczonym czasie, temat zostanie zamknięty.
Czy jeśli bym sformułował propozycję poprawnie(jeśli twórca tematu sam sobie nie poradzi), to jest szansa, że ta złota propozycja zostanie z nami ciut dłużej?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Gracz, który założył temat z propozycją, ma 24 godziny na wniesienie stosownych poprawek. Wierzę, że pomysłodawca sobie poradzi i propozycja będzie czytelna oraz będzie spełniać określone wymogi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry