[Naprawiony] Budynki specjalne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23887
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23887

Guest
Otóż jest taka sytuacja:
Chcę wybudować powiedzmy Łaźnie. Nie mam żadnego budynku specjalnego z pierwszej grupy, w kolejce budowy jest wolne miejsce. Budynek jest wyszarzony gdyż brakuje mi powiedzmy 200 drewna. I teraz przy nadal otwartym oknie senatu rzucam Dar morza (+800 drewna) lub farmię wioskę rolniczą w tle (powiedzmy +500 każdego surowca). Wymagania do budowy Łaźni zostają w tym momencie spełnione jednak Łaźnie (lub inny budynek specjalny, do którego brakowało surowców) pozostają nadal szare. Stają się dostępne dopiero przy zamknięciu i ponownym otworzeniu okna senatu.
Każdy nie-specjalny budynek w podobnej sytuacji staje się dostępny od razu po rzuceniu czaru (bez ponownego otwierania okna) dlatego uważam to za błąd.

Sprawdzane na Chrome bez skryptów. Nie wiem czy podobnie jest na innych przeglądarkach.

Przy okazji budynków specjalnych:
Jeśli w mieście jest np. Biblioteka a chciałbym wybudować np. Łaźnie, zlecam rozbiórkę Biblioteki lecz nie mogę zlecić zaraz po tym budowy Łaźni gdyż przed rozbiórką jedynym dostępnym budynkiem do budowy (z pierwszej grupy) jest rozbierana właśnie biblioteka. Nie powinno być tak, że dostępne są wszystkie cztery?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Budynki specjalne

Dzięki za zgłoszenie, przekażemy to do techników :) Jeśli chodzi o budynki specjalne, to moim zdaniem jest to błąd.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budynki specjalne

Pozwolę sobie podbić temat, bo ostatnio przejąłem sporo miast z wybudowanym teatrem. Chciałem go rozebrać i postawić tam łaźnie. Aby to zrobić musiałem zlecić rozbiórkę i pilnować, kiedy się skończy, aby zlecić budowę łaźni. Na prawdę nie da się nic z tym zrobić? Wygląda to tak samo od dawna, a do tego było zgłaszane do poprawki i nic się z tym nie dzieje...a szkoda.


PS: Na szczęście, któryś z podboju pilnowałem przez apkę i po przejęciu z jej poziomu sprawdzałem miasto. Okazało się, że tutaj można spokojnie zlecić rozbiórkę niechcianego budynku specjalnego i od razu po tym wybrać jeden z czterech jakie sami chcemy postawić. Czyli jak widać można...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budynki specjalne

Po raz kolejny podbijam temat...na prawdę nie da się z tym nic zrobić w grze?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budynki specjalne

Nadal można natychmiastową przebudowę budynków specjalnych zlecić jedynie poprzez aplikację, czy może coś się w tej kwestii zmieniło?


PS: Tak, wiem. Naiwny pewnie jestem:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Budynki specjalne

Przypomnę o tym technikom, ale mam pytanie o aplikację - jesteś w stanie dodać budynek specjalny do kolejki rozbiórki i zakolejkować budowę innego budynku specjalnego z tej samej grupy? U mnie to niemożliwe, pojawia się informacja, że osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budynki specjalne

Jakiś czas temu na pewno mogłem...także dało się to zrobić. Ostatnio nie sprawdzałem i po prostu myślałem, że dalej jest taka możliwość. Aktualnie urlop załączony i nawet nie mam jak tego dokładnie sprawdzić...
 
Do góry