[Omawiane] Bunt !

  • Rozpoczynający wątek MrDNA
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gość w moim mieście wzniecił bunt... Nie wiem co robić i jak go przerwać ;/
Proszę o pomoc gdyż nie chce zaczynać wszystkiego od nowa !
Ja mam 3400 pkt on 3500 pkt :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bunt !

Poproś kolegów lub sojusz o deffa ląd i w szczegolnosci biremy, a przy tym sam spróbuj zrobic jeszcze deffa żeby kolona sobie zatopił przy probie wplyniecia kolonem. Sprobuj takze napchac jaskinie srebrem zeby nie wiedzial ile masz wojska i podnos murek :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Bunt !

Dokładnie, pisz do kolegów w sojuszu najlepiej walnij wiadomość masową aby szybko dostać jakikolwiek odzew. ;P

Jak nie masz sojuszu to pisz do sąsiadów może zechcą pomóc (tylko nie pisz do tych których farmisz :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bunt !

Spoko i tak się nie obroni:)
Błędem było pozostawanie w tym sojuszu, trzeba było zmienić.

Jesli chcesz się bronić to jaskinia max, murek buduj i proś wszystkich z sojuszu o pomoc. Najlepiej biremy, gdyż na tym etapie gry nie ma wkoło zbyt wielu ogni, a biremy mają prawie wszyscy z misji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bunt !

WItam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie, czy podboj kolesia na wlasnej wyspie mozna przeprowadzic piechota? tzn wysle ognie do rozbicia jedo floty a piechote do podboju wyspy, na koniec wysle defensorow i kolona, mozna tak to przeprowadzic?
 
Odp: Bunt !

Nie, w obstawie statku kolonizacyjnego zawsze musisz wysłać zarówno wojska lądowe jak i morskie. Ale oczywiście możesz wcześniej wysłać osobne ataki czyszczące z samymi jednostkami jednego rodzaju.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Bunt !

WItam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie, czy podboj kolesia na wlasnej wyspie mozna przeprowadzic piechota? tzn wysle ognie do rozbicia jedo floty a piechote do podboju wyspy, na koniec wysle defensorow i kolona, mozna tak to przeprowadzic?
Podbicie miasta lądem nie jest możliwe, jak napisano powyżej, lądem bez konieczności pokonywania jednostek można w nowym systemie podboju wbić bunt, gdy to nastąpi przez 12h będzie się rozpoczynał(w tym czasie nie można podbić miasta), gdy ten czas minie rozpocznie się bunt i będzie trwał przez kolejne 12h(w tym czasie można podbić miasto z użyciem statku kolonizacyjnego). Myślę że Ci wytłumaczyłem jeśli nie, bardziej wytłumacz o co Ci chodzi bo nie za bardzo zrozumiałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bunt !

O to wlasnie mi chodzilo, czyli jednak jednostki morskie sa do tego potrzedne. Okej, dzieki.
 
Do góry