Bunt

  • Rozpoczynający wątek Boleck
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam kilka pytań do tych co rozumieją nowy system podbojów.
To co na forum przeczytałem.

1. Zamiast Podbój odkrywam w akademii bunt.
2. Wysyłam atak zwany buntem, jeśli pokonam koleżkę na lądzie przez 12 godzin rozwija się bunt. I tu zaczynają się moje wątpliwości.
- Rozumiem, że do 12 godzin po ataku - bunt (czyli w trakcie rozwoju buntu) nie mogę wysłać statku kolonizacyjnego?
- Co może robić w tej chwili obrońca? Bo np. jak miasto było okupowane, koleś nie miał władzy nad miastem, czy w przypadku buntu jest tak samo?
- Skoro przez 12 godzin nie mogę go zaatakować ze statkiem kolonizacyjnym, rozumiem, że koleś ma o zgrozo 12 godzin na zebranie wsparcia z całego sojuszu? jeśli to jest możliwe to jak zdobyć miasto? Tego się najbardziej boję koleś ma fory 12 godzin.
3. Po 12 godzinach od ataku - bunt dopiero wysyłam atak ze statkiem kolonizacyjnym. Rozumiem, że muszę pokonać zarówno flotę jak i jednostki lądowe czy nie? W każdym bądź razie po 12 godzinach to ja zastaje w mieście 5000 defa z całego sojuszu danego kolesia i 1500 birem?

Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie.
 

DeletedUser946

Guest
- Rozumiem, że do 12 godzin po ataku - bunt (czyli w trakcie rozwoju buntu) nie mogę wysłać statku kolonizacyjnego?
dopiero po 12h rozpocznie się bunt i dopiero wtedy możesz próbować przejąć to miasto

- Co może robić w tej chwili obrońca?
wszystko, ma pełną kontrolę nad miastem tak jakby buntu nie było

- Skoro przez 12 godzin nie mogę go zaatakować ze statkiem kolonizacyjnym, rozumiem, że koleś ma o zgrozo 12 godzin na zebranie wsparcia z całego sojuszu? jeśli to jest możliwe to jak zdobyć miasto? Tego się najbardziej boję koleś ma fory 12 godzin.
dokładnie tak, przez cały czas może sobie tam zbierać defa... jak zdobyć to miasto... wszcząć bunty w paru miastach tak żeby nie wiedział które zbukrować, atakować wraz z sojusznikami, kupić sobie premium

3. Po 12 godzinach od ataku - bunt dopiero wysyłam atak ze statkiem kolonizacyjnym. Rozumiem, że muszę pokonać zarówno flotę jak i jednostki lądowe czy nie? W każdym bądź razie po 12 godzinach to ja zastaje w mieście 5000 defa z całego sojuszu danego kolesia i 1500 birem?
dokładnie jest tak jak mówisz :)

ogólnie nowy system ma na celu:
- zachęcić do kupowania premium (aby zniwelować ciągle powiększaną przewagę obrońcy nad atakującym)
- zniechęcić do przejmowania innych graczy (którzy też przecież dają kasę twórcom)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry