Bunt!!!

  • Rozpoczynający wątek Iwxewo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jak powstrzymać bunt w mieście pomocy! szybko z góry dz
 

DeletedUser946

Guest
a nie kusiło Cię żeby, skoro potrzebujesz pomocy, nacisnąć w grze magiczny przycisk "pomoc" który Cię przeniesie na magiczną stronę gdzie jak wpiszesz to co chcesz wiedzieć przeniesie Cię do odpowiedzi na to pytanie? :rolleyes:

dopiero jak tam nie znajdziesz odpowiedzi, nie będziesz pewien, albo będziesz miał więcej pytań wróć tutaj i pytaj :)

ale tak ogólnie to buntu nie powstrzymasz - musisz obronić się przed atakiem gracza który wzniecił bunt aby utrzymać miasto
 

DeletedUser

Guest
Witam

Wystarczy, że zniszczysz statek kolonizujący, gdyż takie pewnie podejmie działania względem Ciebie agresor. Poszukaj pomocy wsród sojuszników, sąsiadów, wrogów Twojego wroga.
 

DeletedUser

Guest
Nic z tym nie zrobisz. Musisz poprosić swoich sojuszników, żeby zaatakowali to miasto, które atakuje Ciebie. Jeśli oni tego nie zrobią to lipa. Miałam ten sam problem i straciłam już jedno miasto.
 

DeletedUser7624

Guest
Musisz mieć więcej niż 1 miasto!
Wtedy z pozostałych miast wyślesz wojsko które ma odbić miasto!;)
 

DeletedUser1360

Guest
Musisz mieć więcej niż 1 miasto!
Wtedy z pozostałych miast wyślesz wojsko które ma odbić miasto!;)

co ty piszesz za brednie.
Jeżeli bunt się rozpoczął to musi zatopić kolona. Albo poprzez wsparcie od sojuszników w postaci wojsk def które wejdą przed kolonem, bądź gdy nie zostały zniszczone jednostki własne a posiada się jedno miasto poprzez zostawienie ich w mieście przed wejściem kolona oraz powołanie milicji. W przypadku gdy twoje miasto jest w stanie buntu Agresor który wywołał bunt ma 12 godzin na dotarciem kolonem do twojego miasta. Jeżeli agresor dotrze do miasta a ty nie zniszczysz kolona odrazu przejmuje twoje miasto.
 

DeletedUser

Guest
"ktos napisał rozwal kolona" jak rozwala się kolona?? chodzi o to że musze pokonać flote płynącą z kolonem i sam kolon nic nie zdziała??? dobrze rozumie??
 

DeletedUser1360

Guest
Tak. Musisz zatopić kolona, czyli i statki bojowe. Czasami wystarczy mieć fart i rzucić czar :) sztorm. Nie wiem jaka jest skuteczność tego czaru na nowych światach ale na starych dość zadowalająca
 

DeletedUser

Guest
pytam bo symulator mnie coś oszukuje, wziąłem 15 ogni jako atak i 9 transporterów jako obrona i według symulatora nie zniszczyłem transportowców a w rzeczywistości zniszczyłem ;) i to samo się dzieje jak biorę w symulatorze kolon to atak a w obrone wpisuje sobie 222 birem i nic sie nie dzieje, a jak jest w rzeczywistości??
a z tym sztormem to już na innych postach przerabiane było... prawda MuadDib ;) pozdr
 

DeletedUser946

Guest
a jak jest w rzeczywistości??
symulator nie uwzględnia po prostu kolonizatora i transportowców w obronie - w rzeczywistości sam kolonizator zawsze zginie a łodzie transportowe zginą jeśli w mieście w którym stacjonują nie ma żadnych jednostek lądowych/jeśli pokona się wszystkie jednostki lądowe
 

DeletedUser

Guest
ale jak wyśle same ogniowe to wtedy nie ma znaczenia ile jest jednostek lądowych, dochodzi tylko do walki morskiej i niszcze transportowce, dobrze gadam??
 

DeletedUser946

Guest
ale jak wyśle same ogniowe to wtedy nie ma znaczenia ile jest jednostek lądowych, dochodzi tylko do walki morskiej i niszcze transportowce, dobrze gadam??
jeśli w mieście jest choć jedna jednostka lądowa to nie ruszysz transportowców
 

DeletedUser8869

Guest
początek buntu

Hej,u mnie się wyświetla początek buntu,co mogę zrobić w tej sytuacji?bo jak klikam na tą informacje to tylko mi się pojawia miasto tego co mnie atakuje,nawet klątwy nie mogę rzucić.Czy coś da jak zburzę port?
 

DeletedUser8869

Guest
to już jest chyba szczyt lenistwa... człowieku - przecież stronę wcześniej w tym temacie masz odpowiedź na swoje pytanie!! :eek:

Jakoś czytałem i nic tam nie ma,sam chyba jesteś leniwy.......a i pomoc też czytałem,jest tam tylko opis nowy i stary system podboju,nie pisze jak rzucić np klątwę skoro nie wyświetla się ten bunt jako atak
 

DeletedUser946

Guest
bo bunt nie jest atakiem, to jest wydarzenie które trwa w Twoim mieście

1. jakiś gracz Ciebie zaatakował, wygrał bitwę i rozpoczął podburzanie do buntu w Twoim mieście
2. kiedy to odliczanie do buntu się skończy będzie mógł Ciebie zaatakować statkiem kolonizacyjnymi i jak wygra bitwę to przejmie Twoje miasto

żeby temu zapobiec musisz obronić się przed atakiem w którym wyśle kolonizatora na Ciebie
 

DeletedUser8869

Guest
bo bunt nie jest atakiem, to jest wydarzenie które trwa w Twoim mieście

1. jakiś gracz Ciebie zaatakował, wygrał bitwę i rozpoczął podburzanie do buntu w Twoim mieście
2. kiedy to odliczanie do buntu się skończy będzie mógł Ciebie zaatakować statkiem kolonizacyjnymi i jak wygra bitwę to przejmie Twoje miasto

żeby temu zapobiec musisz obronić się przed atakiem w którym wyśle kolonizatora na Ciebie

Ok,dzięki teraz rozumiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry