[Wyjaśnione] Buntu ciąg dalszy..?

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Świeży jestem z nowym systemem dlatego mam jedno podstawowe pytanie... Jeśli gościu wbije bunt u mojego sojusznika i ja też to zrobię to czy gdybym pierwszy wbił kolona przed tym przeciwnikiem to jego bunt po przejęciu miasta przeze mnie będzie dalej aktywny czy przepadnie i będzie musiał zakładać na nowo u mnie wtedy? o_O
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

Jeśli Ty wbijesz kolona jako pierwszy, to bunt przeciwnika poprostu się skończy a on dostanie informację, żę ktoś przejął miasto.
Będzie musiał owy bunt zakładać od nowa.
Nie gram na nowym i go nieznoszę, ale wiem, żę to sposób na uratowanie miasta i oszukanie przeciwnika:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

Wielkie dzięki! Właśnie o to mi chodziło bo u kumpli wbili w tej chwili 2 bunty xd
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

Jesli oboje macie bunty i Ty pierwszy podbijesz to bunt 2 osoby zostaje przerwany i przychodzi powiadomienie "twój bunt zostal stlumiony w zarodku.." czy jakos tak :p
Chyba ze cos sie zmienilo :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

A jeszcze jedno.. Gdy dwóch kumpli u siebie nawzajem wprowadzą bunty i poślą na siebie po kolonie to ten który pierwszy będzie ten przejmie a drugiem ten ruch zostanie przerwany, jakby nie było w ogóle ataku bo stracił miast, coś takiego? :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

Jak wzajemnie na miasta poślą sobie koolony, to jeden dojdzie i przejmie miasto, automatycznie wtedy zniknie atak z kolonem z miasta przejętego, ale bunt będzie nadal.
Przykłąd:
Ślesz kolona ze swojego miasta A, na miasto B kolegi i odwrotnie. Twój dociera pierwszy i miasto B jest Twoje, Atak z B znika ale bunt w A masz nadal bo nie zależy on od miasta któe zakłada bunt, tylko od gracza a on nadal żyje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

No, już ogarniam, tylko chciałem się upewnić że drugi "upadnie" :p
Dzięki wielkie raz jeszcze, pozdrawiam :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Buntu ciąg dalszy..?

Proszę bardzo:) Jeśli jeszcze coś, to śmiało pytaj ;)
Powodzenia w grze;)
 
Do góry