Burzenie murów trzęsieniem ziemi

  • Rozpoczynający wątek LoQi007
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za uszczegółowieniem informacji o burzeniu muru?

  • Tak

    Głosy: 18 75,0%
  • Nie

    Głosy: 6 25,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Moja propozycja to czysta kosmetyka, ale myślę że się przyda. Chodzi o to że rzucając czar Posejdona trzęsienie ziemi widzimy tylko efekt (np. mur zredukowany do poziomu: 22), ale nie wiemy o ile mur zburzyliśmy (możliwe jest od 1 do 3). Myślę że lepiej by było gdyby w informacji zwrotnej była wyświetlana
cyfra o którą mur został zredukowany. Dzięki;)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie opcja zbędna ;) .

Ja z reguły jak komuś niszczę mur to wcześniej skanuje i wiem jaki lvl murka posiadała ofiara :) i wydaje mi się że to nie jest potrzebne, najważniejsze że pisze jaki jest aktualny mur po użyciu czaru :)

PS. Dodaj ankietę
 

DeletedUser

Guest
Re

Dla mnie jest to o tyle istotne, że często rzucam trzęsienia ziemi grupowo razem z innymi członkami sojuszu. Kiedy wyświetla mi informację że poziom muru jest równy 0 to nie wiem czy nie dogadaliśmy sie z ludźmi i rzuciłem czar już na wyczyszczone z muru miasto, czy tez to moj atak zredukował mur do tego poziomu. Mówiłem że to nic istotnego, ale też taka zmiana nie wymaga jakiegoś wielkiego nakładu pracy- ta informacja tam jest, chodzi tylko o to żeby była wyświetlana:)
 

DeletedUser

Guest
popieram LoQi007. ta opcja jest przydatna. z resztą im więcej informacji w raportach tym lepiej..
 

DeletedUser

Guest
przydatne. my jak w soju rzucamy to każdy wpisuje do jakiego zburzył i tylko w taki sposób widać efekt.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Informacja o tym, do którego poziomu mur został zburzony, jest o wiele bardziej precyzyjna. Nie ma znaczenia to, o ile poziomów spadł, liczy się to, na którym poziomie znajduje się po zadziałaniu zaklęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry