[To nie błąd] Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

DeletedUser

Guest
Witam. Cały czas Grepolis wyrzuca mnie z serweru Delfy. Zróbcie coś z tym , ostatnio kliknęłam Kamieniołom rozbuduj do 15 i mnie wywaliło!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Masz rację , mnie wyrzuca z Alfy.
 

DeletedUser15268

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Proponuje wysłać ticketa opisującego problem do suportu grepolis. Poniżej link, lub bezpośrednio z gry.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Na serio was z serwera wyrzuca?
A czy jesteście zalogowani w jednej chwili na kilku światach? W sensie, że robisz coś np. na Alfie, a w innej karcie w tej samej chwili otwartą masz np. Sigmę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Mnie cały czas , bo klikałam teraz w Stwórz sojusz i wczytuje się główna strona Grepolis.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Zastosuj sie do rady bruno26 - ticket do supportu...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

To dlaczego to nie błąd?
Czyżby ktoś chciał nas wyrzucać z gry?
 
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Gildon, przedstawiony opis sugeruje, że problem leży po stronie użytkownika (np. przeglądarka, Internet) i dlatego zmieniłam tag tego tematu na "to nie błąd". Tak, jak już wspomnieli pozostali admini, polecam skontaktować się w tej sprawie z supportem za pomocą ticketa.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Cały czas mnie wyrzuca z Delfów :(

Gildon, przedstawiony opis sugeruje, że problem leży po stronie użytkownika (np. przeglądarka, Internet) i dlatego zmieniłam tag tego tematu na "to nie błąd". Tak, jak już wspomnieli pozostali admini, polecam skontaktować się w tej sprawie z supportem za pomocą ticketa.

W takim razie nie mam zastrzeżeń.
 

DeletedUser

Guest
Delfy

Ciekawa jestem ile można czekać na Delfy , rekord 14 sekund , co jest?
 
Do góry