Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

nazwy miast typu "miękkie faje" też świadczą o czymś...
Jeśli macie coś do zarzucenia All Bandits wykażcie się w walce a nie grze na słowa.
 

DeletedUser33478

Guest
Dwa razy nie musisz prosić najuczciwszy człowieku w grze :rolleyes:
 
Piękne logo tylko tekst troszkę kulawy jak już się podpinasz pod naszą banderę
Kulawe to były wasze offy na akcji XD, robiąc akcje w czasie kiedy nie powinniście jej robić, po zerwaniu paktu jego zasady powinny jeszcze obowiązywać 7 dni(ile to było 12 h, panie Luki), , ale co ja tam wiem :p
pod względem uczciwości nie mamy do nich podjazdu- Patryczek bije każdego na łeb pod tym względem :D
A co do Patryczka, to nie wiem czemu się nim zasłaniacie. Doskonale pamiętam jak bardzo nie chcieliście go przyjąć kiedyś, a tu po powrocie był nawet u was jakiś czas i wyszedł. A potem jeszcze go błagaliście by wrócił, a jeszcze z miesiąc temu tak bardzo go nie chcieliście, i nazywaliście go dosyć wulgarnie
 
1.Nie my tylko ktoś za szybko bez konsultacji wysłał zapkę.
2.Ja nikogo kolego nie wyzywam.
3.7 dni?Może miesiąc do końca maja tak jak sobie planowaliście zerwanie Paktu z nami?Boli jak ktoś wyprzedzi zaplanowane działanie drugiego nie?
4.Pokaż na prawdę co potrafisz zamiast kozaczyć w necie "NatenczasNic" jak dla mnie.
5.Co do Patryka jeszcze żeby była jasność jakbym był na grze to bym to przedyskutował czy brać chłopaka do nas.Miedzy nim a nami była od początku spina.Na priv można z nim popisać normalnie nie jak z takimi pozerami jak Ty.No fakt hajs mógłby inaczej wydać niż na złoto;D Ale to jego sprawa jak gra...
6.Masz jeszcze coś do powiedzenia zapraszam do działania!!!
7..Nie jeden na tym świecie już się tak przechwalał...A teraz gdzie jest...hmm nie widzę...
 

DeletedUser29858

Guest
Jeśli macie coś do zarzucenia All Bandits wykażcie się w walce a nie grze na słowa.
Ej no słaba ta akcja wasza. Ja defikiem latam tam i z powrotem i nie chciałem żeby on do mnie wracał :D
 
1.Nie my tylko ktoś za szybko bez konsultacji wysłał zapkę.
2.Ja nikogo kolego nie wyzywam.
3.7 dni?Może miesiąc do końca maja tak jak sobie planowaliście zerwanie Paktu z nami?Boli jak ktoś wyprzedzi zaplanowane działanie drugiego nie?
4.Pokaż na prawdę co potrafisz zamiast kozaczyć w necie "NatenczasNic" jak dla mnie.
5.Co do Patryka jeszcze żeby była jasność jakbym był na grze to bym to przedyskutował czy brać chłopaka do nas.Miedzy nim a nami była od początku spina.Na priv można z nim popisać normalnie nie jak z takimi pozerami jak Ty.No fakt hajs mógłby inaczej wydać niż na złoto;D Ale to jego sprawa jak gra...
6.Masz jeszcze coś do powiedzenia zapraszam do działania!!!
7..Nie jeden na tym świecie już się tak przechwalał...A teraz gdzie jest...hmm nie widzę...
Tak mam nawet wiele do powiedzenia. Nawet jeśli wysłał zapke sam, bez konsultacji z wami, to jednak była ona spod imienia waszego sojuszu. Tu powinienem umieścić nick gracza, ale się powstrzymam. Co ciekawe ten gracz, dosyć mocno zwyzywał się z Patrykiem, i to publicznie, padało pewne określenie regularnie względem Patryka z ust anonimowego gracza, dokładnie ten sam gracz również zatwierdzał że nie przyjmie go do sojuszu, a tu pierwszy do niego poleciał jakby byli najlepszymi przyjaciółmi, ciekawie, ciekawie. Bardzo fajnie że używasz punktu drugiego, pisałem ogólnikowo że wyzywali go co niektórzy od was, a ty sam mnie w późniejszej części wypowiedzi wyzywasz przekręcając mój nick. Też mógł bym coś napisać o tobie, ale że nie zniżam się do pewnego poziomu, to ci nie odpowiem w podobnym stylu ;)
7 dni, cytuje na to zasady naszego paktu, który wspólnie kiedyś tam zaakceptowaliśmy

11. Pakt może być rozwiązany natychmiast przy uzyskanej zgodzie sygnatariuszy lub w wyniku jednostronnej decyzji. W takim przypadku zapisy Paktu działają jeszcze w okresie 7 dni, od momentu otrzymania informacji o jego rozwiązaniu.

Widać że dla kogoś takiego jak ty trzymanie się zasad, nie jest jakoś wiążące. Nawet jeśli planowaliśmy zerwać pakt na koniec maja, to byście dostali termin jego wypowiedzenia, byłby okres bez działań, przez te 7 dni i byłaby jazda. Ale przecież wstawiając deffa przeciw nam do czerwonych jak byliśmy w pakcie, i atakując z 12 godzin po wypowiedzeniu paktu jest wszystko w porządku. Jak widać ktoś nie potrafi grać bez zagrywek, które powszechnie są nieczyste i tępione. Już wspominałem że tu fajnie mnie wyzywasz. Skoro według ciebie jestem nikim to kim jesteś ty, mając tak mało PW w porównaniu do mnie?

5
player.png
NatenczasPavlito
Legiony Słowian1441791

A skąd wiesz jak można ze mną popisać na priv? Przecież nigdy ze sobą nawet zdania przed dniem dzisiejszym nie zamieniliśmy. To że publicznie wyśmiewam wasze poczynania to już kwalfikuje mnie do rangi pozera? Czy może jednak prawda tak mocno boli? A co do tego to jakoś nie widzę bym się przechwalał wcześniej. No może poza tym PW, w którym pokazałem jak ,,NatenczasNic" rzeczywiście nic nie robi, a wielki pan Luki pokazuje się zawsze z takiej dobrej strony, faktycznie bardziej go widać w walce, ale co ja się tam znam, przecież jestem nikim. Ja nie zabraniam ci zrobić memka na nas, jak znajdziesz ku temu powód. Chętnie się pośmieje
 
Porozmawiamy za jakiś czas.
"NatenczasNic" a "nikt" jak dla mnie jest tu różnica...
Skoro masz takie niskie zdanie o sobie to ok nie moja sprawa;D
"NatenczasNic"-zasłużyłeś sobie za nasze logo...
Nie będę się przechwalał ani drążył tematu pokażcie teraz na co was stać przecież tacy "Naj"...we wszystkim jesteście...
Zrobili gruzowanie na twoim mieście i oj punktami sie chwali;D
Wiem wiem najlepiej wszystko na bandytów zrzucać "my lojalni do końca byliśmy;D" śmiech na sali!!!
Lejcie dalej tą wodę ludziom do głów.
 
Porozmawiamy za jakiś czas.
"NatenczasNic" a "nikt" jak dla mnie jest tu różnica...
Skoro masz takie niskie zdanie o sobie to ok nie moja sprawa;D
"NatenczasNic"-zasłużyłeś sobie za nasze logo...
Nie będę się przechwalał ani drążył tematu pokażcie teraz na co was stać przecież tacy "Naj"...we wszystkim jesteście...
Zrobili gruzowanie na twoim mieście i oj punktami sie chwali;D
Wiem wiem najlepiej wszystko na bandytów zrzucać "my lojalni do końca byliśmy;D" śmiech na sali!!!
Lejcie dalej tą wodę ludziom do głów.
Co do logo i nazwy, to mogę go używać do memów lub do cytatów jak chcę, w końcu jest publiczne. Oczywiście w granicach tolerancji, której uważam że nie przekroczyłem, ale jeżeli ty masz inne zdanie, to śmiało, możesz zgłosić post do supportu, zobaczymy jak oni to rozstrzygną. Ja akurat zdanie o sobie mam dobre, używałem tego sarkastycznie, ale jak widać niektórzy się nie znają na żartach. Można sobie zweryfikować czy punkty są z gruzowania czy innych spraw. Śmiało, sprawdź sobie. Czy ja w mojej wypowiedzi gdzieś mówie że my jesteśmy naj, czy że byliśmy lojalni do końca? Ja bynajmniej tego nie zauważyłem. Wcale nie uważam że jesteśmy najlepsi, bo to pokaże walka i nigdzie nie powiedziałem że my byliśmy w 100% lojalni. Oczernianie bezpodstawne? Pakt i tak by kiedyś padł, i to że walczymy to wcale mnie nie boli. Jednak styl w jakim go zerwaliście był żałosny. Jakbyś w sobote wieczór po komunikacie Totsiego, odczekałbyś ten tydzień bez żadnych działań wojennych i nie podsyłałbyś deffa czerwonym za naszymi plecami, to wtedy pakt by się zakończył jak trzeba. A tak pozostawiliście po sobie bardzo złe zdanie i wielki smród
 
Smród to ty roznosisz...
twoje zdanie mnie nie interesuje...
Totsiego mi tu nie wtrącaj on z tym nic nie miał wspólnego
Konfiturą nie jestem nie bedę zgłaszał
 
Smród to ty roznosisz...
twoje zdanie mnie nie interesuje...
Totsiego mi tu nie wtrącaj on z tym nic nie miał wspólnego
Konfiturą nie jestem nie bedę zgłaszał
Najłatwiej napisać że jak ktoś ma inne zdanie, to znaczy że ono mnie nie interesuje, bo nie jest zgodne z moim widzi mi się. Ja ci normalnie przedstawiam argumenty, ale jak widać ktoś nie ma co odpisać to walnie tekstem że ja smród roznoszę czy że moje zdanie nie jest godne zainteresowania. Totsi osobiście napisał że zrywa pakt. Nie piszę że to on wam kazał wstawić deffa do czerwonych, czy że to on wam kazał lecieć na nas przed końcem tych siedmiu dni, ale fakt faktem że to on sam zerwał na radzie pakt
 
Przeczytaj poprzednie swoje wpisy to będziesz wiedział z kąt "smród" w mojej wypowiedzi...
Ja mam dużo do powiedzenia ale do ludzi którzy nie mają klapek na oczach i widzą tylko jedną stronę zamieszania.
A dla mnie ewidentnie taką osobą jesteś.
I nawet jak bym ci podstawił cukierek to byś powiedział że to banan bo ktoś inny tak powiedział...
 
luki jesteś żałosny w tym co piszesz... serio zastanów się czasem czy nie lepiej jest zapoznać się z 2 scenariuszami a nie ślepo podążać jednym
 
Przeczytaj poprzednie swoje wpisy to będziesz wiedział z kąt "smród" w mojej wypowiedzi...
Ja mam dużo do powiedzenia ale do ludzi którzy nie mają klapek na oczach i widzą tylko jedną stronę zamieszania.
A dla mnie ewidentnie taką osobą jesteś.
I nawet jak bym ci podstawił cukierek to byś powiedział że to banan bo ktoś inny tak powiedział...
Ja ci powiem tak, że ja mam takie samo zdanie o tobie. Jesteś zamknięty w swoim świecie w którym, wy jesteście szeryfami porządku, najlepsza ekipa, a jak ktoś wam napisze że zachowaliście się w niektórych miejscach źle, czy wprost wyśmieje że coś wam nie wyszło, to jest zaślepioną osobą, bo ma inny punkt widzenia jak Wielki Pan Luki. Mówisz że masz dużo do powiedzenia? To pokaż co masz do powiedzenia. Skoro twierdzisz że mam klapki na oczach, a ty masz wiele do powiedzenia, to udowodnij to i zdejmij mi te klapki. Pokaż mi to czego ja nie mogę dostrzec według ciebie. Spraw by ten banan był dla mnie cukierkiem
 
Do góry