Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser27702

Guest
Zrozum jedno...tam byłam szaraczkiem i dotarłam do kohorty dzięki Tobie...
I nie masz prawa jako mój kolega którego znam z innego świata mnie się czepiać...bo za co?
 

DeletedUser27702

Guest
A kto?
kohortę podzieliła rada...
I zrozum że dla mnie słowo jest ważniejsze...obiecałam Michałowi że wrócę po urlopie do kohorty i tak zrobiłam...
Zresztą co to teraz da...może to że zawiodłam się na Tobie jako koledze i to bardzo...
 
Rada? Hahahha bo co? Bo Orion stawiał nas przed faktami dokonanymi i nie mogliśmy mieć innego zdania niż on? Bo zapełnił pampersa z nerwów, że nie ma racji i opuścił sojusz a później ferment siał i chciał nam przeszkadzać? Dziewczyno... Gracze z WIS itp wszystko pisali jak było. Jak Orion mącił. Pozdrawiam!!!
 
Zawiodłaś się na mnie? Weź przestań, ja mogę takie coś napisać o Tobie. Że żałuje że Ciebie wprowadziłem w szeregi nasze.
 

DeletedUser29858

Guest
Xeener daj spokój. Oni mają swój świat i swoją wersję zdarzeń. Każdy kto został w legionach wie jak było. Co zresztą było widać bo 80% zostało w legionach a nie poszło za Orionem
 
Dajcie spokój z tym przekomarzaniem przecież w większości wszyscy się znamy graliśmy nie raz razem i pewno znowu nie raz będziemy grać po tej samej stronie w jednym teamie więc po co się obrzucać błotem jedno drugiego
Świat jest zakończony więc dajta spokój:):):):):):)
 

DeletedUser27702

Guest
a wiesz co w tym jest najgorsze...że tworzyliśmy całość a radnym ego nie wytrzymało bo ja to tak widzę ;/
 

DeletedUser33478

Guest
Jeszcze trochę offów się popuszcza, zanim to zamkną to z dobre 2 miesiące miną
 

DeletedUser27702

Guest
Przecież tu się już nic nie dzieje
Jak nic...
Pamietam jak koledzy wychodzili z legionów by na nas nabić pw a był zakaz ataków...potem jak ruszyliście na moją chorą koleżankę to mnie coś trafiło...i co...hopek ma wywalone i nie wchodzi tu...to niech zmienią zasady i lejmy sie ile wlezie...
czytaj puste ego nadal trwa...po co ;/
 

DeletedUser33478

Guest
Free pw było to szkoda nie latać :)

Ps. Skąd my mamy wiedzieć, że ktoś jest chory?
Niech sobie w opis to wrzuci następnym razem. Swoją drogą - od kiedy chorych się nie atakuje, bo tego to nie widziałem jeszcze XD
 

DeletedUser27702

Guest
leżącego się nie kopie ...hopek wiedział bo z nim rozmawiałam...
a jak kolega szuka pw to zapraszam do siebie...znów :)
 
Do góry