Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser4811

Guest
to sie narobiło ... tak porąbanego świata to ja jeszcze nie grałam.

PS>
majestro123456789 je pizzę łyżką!
 

DeletedUser20084

Guest
Pozostałe dni do momentu obliczenia nowego celu:
77 dni

Wydaje mi się, że już niedługo :)
 

DeletedUser18190

Guest
Coś tu się dzieje, oprócz zmian w nazwach sojuszy? Słowianie, znaleźli się w końcu chętni, aby Was zlać? :D
 
Mogę w ciebie wlecieć?
Jak chcesz to wpadaj szary ;)
"Czekam na takich chętnych, bo deff się kisi" to sobie jeszcze więcej paktów podpiszcie
W sumie czemu nie XD, Pakty to taktyka, sam za nimi nie przepadam w nadmiernej ilości, ale że nie ja decyduje o polityce sojuszu, jak i również przeciwnicy mogą mieć sami całą zieloną mapę, to nie ma co narzekać, taka opcja gry. Ale dalej czekam na tych chętnych. Było kilku takich mocnych w gębie co to mieli nauczyć nas gry czy coś pokazać. Jedyne czym się wykazali w wojnie to szarakami lub wiecznymi urlopami :p
 
Widzę, że wam wszystkim ulżyło że top TBC się wycofał bez walki.

Nietrafiony strzał, nie byliśmy w spokojnej okolicy. Walczyliśmy z Tymczasem zanim to się stało modne, a że później była zmiana to już inna historia.

Pakty paktami ale szukanie współpracy nawet z Ananke i przyjmowanie uchodźców TBC to dopiero polityka "pełna miłości " ;-)
 
Widzę, że wam wszystkim ulżyło że top TBC się wycofał bez walki.
Jeżeli twierdzisz że ,,Top TBC" Który wycofał się bez walki, ma według ciebie miano topowych graczy, to chyba mamy inne pojęcie nazwy topowy. Gracze którzy są topowi by walczyli nie zależnie od tego ,czy dobrze ,czy źle w sojku. A jak uciekli po pierwszej poważniejszej akcji na nich to chyba jacyś dobrzy nie są ;)
 

DeletedUser30683

Guest
Pakty paktami ale szukanie współpracy nawet z Ananke i przyjmowanie uchodźców TBC to dopiero polityka "pełna miłości " ;-)

Pomijając już sytuacje konkretnie tym świecie. Polityka ma być przede wszystkim skuteczna, sentymenty i inne bzdury powinny być na drugim planie.
 
Zgodnie z tą definicją byłbym topowym graczem, poza tym się zgadzam. Potencjał offa miałem na myśli i umiejętności.
Teraz pod waszymi skrzydłami jak wygrają świat to będzie kolejna odznaka, ale smród pozostanie że w kluczowym momencie zmiękła rurka.

Jak masz sprawdzona maść to sobie zostaw, przyda się jak Widmo wjedzie z północy ( ͝° ͜ʖ͡°)ᕤ
 
Do góry