Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser27702

Guest
nie...no Kasia...czasami mnie denerwujesz...podejściem...wiesz?
 

DeletedUser27702

Guest
nic z tego bo ile Kaś można akceptować...no proszę Cię :eek:
 

DeletedUser27702

Guest
On to kosmita ale Ty...hmmm
taki pluszak, bo misiak uszatek ...do tulania :)
 
Ten świat był bardzo ciekawy pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z punktu widzenia Widma, czyli sojuszu z dalekiej północy, do którego wielki świat zawitał wraz z atakami TBC. Pełniąc rolę bardziej obserwatorów jednak zarówno TBC jak i Legiony miały problemy z przejmowaniem naszych miast trzymaliśmy się do końca w topce. Natomiast popełniliśmy dwie błędne decyzje taktyczne, 1-dojście do paktu ratunkowego TBC zaraz przed szarakami dalej 2-pseudo pakt Anty Legiony, gdzie nikt nie rozumiał co znaczy akcja ofensywna. I na koniec została decyzja komu nie przeszkadzać w cudakach czyli wybór pomiędzy dżumą a cholera, ponieważ jako sojusz pomiędzy Legionami i WiS nie mieliśmy prawa bytu i to był koniec naszej gry. Arogancja Przywary zbliżyła do Legionów.

Rozpad TBC moment, w którym Legiony wygrały świat. Przy lepszej współpracy Widmo - AllB - Resztki TBC mogło by być inaczej, ale Widmo sojusz na luzie, AllB nieco oddalone od centrum a Resztki TBC to zostały osoby w większości niezdolne do offensywy.

Gratulację, dzięki za grę.

P.S. Złotnicy miewają strasznie chwiejną psychikę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27702

Guest
zejdź ze mnie człowieku bo mnie nie kręcą Twoje zagrywki...to nie ja podzieliłam kohortę ;/
 

DeletedUser27702

Guest
My...że po kij?
Legiony wygrały i daj sobie spokój...
a co do fermentu to podzieliliście szanowny radny kolegów a tego się nie zapomina...
 
Że kto podzielił? Hahaha sama wróciłaś z urlopu i nie wiedziałaś nic a i tak wybrałaś ferment Oriona.
 

DeletedUser27702

Guest
Bo obiecałam że wrócę do kohorty...i wróciłam jak dopatrzyłam się co zrobiliście ;/
 

DeletedUser27702

Guest
Nie jestem ptok a kobieta ;/
Popatrz na siebie...byłeś moim kolegą i przeszkadzało że zostałam z kohortą w której miałeś kolegów...
 
I mam nadal. Ale Ty? Poszłaś za farmazonami Oriona. Miałem Ciebie za rozsądną kobietę. Zadaj sobie pytanie. Skoro Orion taki pokrzywdzony to dlaczego odeszło z nim kilkoro graczy a nie wszyscy?
 

DeletedUser27702

Guest
Skoro masz tam nadal kolegów to co to zmienia że dotrzymałam słowa?
 
Do góry