[To nie błąd] Cel społecznościowy I

Nie wiem jak na innych światach, ale np. na Retimno Cel społecznościowy I wyświetla się pod nazwą miasta, a na Akcjum był i teraz znikł jak kamfora
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cel społecznościowy I

Na Sparcie normalnie się wyświetla jak każdy bonus. Na Baris brakuje jeszcze punktów trochę...
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Cel społecznościowy I

Nie wiem jak na innych światach, ale np. na Retimno Cel społecznościowy I wyświetla się pod nazwą miasta, a na Akcjum był i teraz znikł jak kamfora

Czy któreś twoje miasto nie było pod okupacją?Jeśli tak to się nie dziwie że bonus znikł.
 
Re: Odp: Cel społecznościowy I

O czym wy piszecie, bonus znikł całkowicie na wszystkich miastach, i żadne miasto nie było okupowane, i zdażyło się to nie tylko u mnie, gdyż sam o tym nie wiedziałem, aż kolega mnie poinformował i dopiero zajarzyłem co jest grane.
Ale po północy i to dokładnie 0:16 bonus powrócił
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Re: Odp: Cel społecznościowy I

Skoro powrócił to znaczy chyba że jest naprawiony(O ile to faktycznie był błąd)ale jak następnym razem to się powtórzy to napisz przez ticketa podaj świat i miasto.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Cel społecznościowy I

Dziękuję jakis ten za pomoc. Tak, masz rację, na tym etapie, zakładając, że problem dotyczył wszystkich graczy oraz obecnie nie występuje, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy mieliśmy do czynienia z błędem. Ustawiam prefix na "to nie błąd", jeżeli zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości, zgłaszajcie,

pozdrawiam!
 
Do góry