[To nie błąd] Cele społecznościowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29602
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29602

Guest
Witam, mam problem dotyczący celów społecznościowych a konkretnie bonusu za I cel w próbie procarzy.
Nie dostałem pierwszego bonusu. Po prostu go nie ma. Drugi już jest ale pierwszego nie, a na wiki jest wyraźnie napisane:
"...aby odblokować rzadkie bonusy, które będą aktywne w miastach wszystkich graczy na serwerze."
Co jest nie tak? Jeśli jest to błąd proszę o przeniesienie.
 

DeletedUser29238

Guest
Proponuję napisać ticketa do supportu, będzie szybciej.
 

DeletedUser29602

Guest
Dostałem odpowiedź, że gracz dostaje bonus gdy wziął udział w osiąganiu celu. A na wiki napisano wyraźnie, że dostaje każdy gracz na serwerze... Jest jakiś sąd, który to rozstrzygnie? Moim zdaniem powinienem dostać ten bonus jak każdy inny na serwerze.. To tak jakby administracja napisała regulamin który sama łamie...
 

DeletedUser29238

Guest
Wynik społeczności składa się z punktów honoru zdobytych przez wszystkich graczy na Twoim świecie. Dostępne jest pięć celów społecznościowych, a każdy z nich zapewnia unikalną długoterminową nagrodę. Każdy cel oznaczony jest odpowiednim symbolem. Nagroda przysługuje graczom, którzy aktywnie brali udział w zawodach. Jeżeli gracz nie wyrzuci ani jednego kamienia, bonus za dany cel społecznościowy nie zostanie aktywowany na jego koncie. Żeby dostać kolejny bonus za kolejny cel społecznościowy, trzeba znów wyrzucić co najmniej jeden kamień.
To cytat z wiki
https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/P...spo.C5.82eczno.C5.9Bciowe_.28punkty_honoru.29
Podrozdział: Cele społecznościowe (punkty honoru)
Jeśli nie rzucałeś ani razu, nie dostaniesz. To nie jest błąd.
 
Do góry