chat

  • Rozpoczynający wątek syllwia82
  • Data rozpoczęcia

chat w grze?

  • tak

    Głosy: 76 82,6%
  • nie

    Głosy: 16 17,4%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tak bardzo dobry pomysł . Czekam z niecierpliwościa czy cos z tego wyjdzie.
 

DeletedUser

Guest
Nic nie trzeba odświeżać , nic nie muli . Jest za to stały kontakt z innymi graczami. Po za tym jesli ktoś uzna , że to zbędne to nie musi z niego korzystać . Uważam , ze gracze mają prawo mieć możliwość wyboru -nowa karta z czatem IRC czy mini na tej samej karcie co GREPOLIS.
to jest wzór mini czata na IKARIAM
http://img651.imageshack.us/img651/3739/s16ikariamplscreencaptu.jpg

Z kolejnych wypowiedzi widzę ,że niejasno się wyraziłam . mini czat jest skryptem instalowanym w "małpce".

Jak widać wyżej , też gram na IK. czat mamy do rozmów na bieżąco a sprawy bardzo poważne załatwiamy na DYPLOMACJI SOJUSZU. wszystko mozna uzgodnić . Wybór powinien istnieć . ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
NA nie na the-west to się prawie w ogóle nie sprawdza. Na the-west cały czas jest to dopracowywane wiec puki co to na nie. Ja w ogóle nie używam może czasem ale jeśli jest ktoś to ja tylko wchodzę na chwile żeby dać prace sprawdzić raporty itd. (mówię o tw)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem chat jest baaardzo potrzebny - to świetne rozwiązanie problemu szybkiej (natychmiastowej) komunikacji wewnątrz sojuszu bez potrzeby otwierania i zmiany kart. Gram w inną, podobną grę tego typu i tam mamy taki mini chat, no i sprawdza się rewelacyjnie :) Jest tam nawet taka opcja przełączenia się z chatu sojuszowego na światowy, co daje możliwość pogadania ludziom z całego świata (np. alfa...). I myślę, że tu też by się takie coś przydało i sprawdziło :) A no i jeszcze jedno: tam w grze to miało formę skryptu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jestem na Nie już w jednej grze chat jest i albo nie działa albo sypia się warny za przekleństwa :) ciekawe jaki wpływ będzie miał na działanie servera ??
 

DeletedUser

Guest
komunikacja po miedzy graczami w sojuszu to chyba najbardziej niedopracowana rzecz w tej grze. nie mam mozliwosci sprawdzenia kto w danym momencie jest online. w grze ikariam na wewnetrznej stronie sojuszu przy kazdym nicku sa zarowki - zolte czyli gracz jest online a czerwone nie. jest to super sprawa bo wiem ze gracz jest zalogowany i w razie wojny latwiej jest kordynowac atakami. mysle ze dodanie takiej opcji w zakladce ''sojusz - czlonkowie'' rozwiaze wiele problemow z komunikacja, ulatwi gre i zwiekszy grywalnosc
 

DeletedUser

Guest
Na tak :)

Co więcej, można by się pokusić o wielokanałowy chat.
Global, wyspa, sojusz, takie przykładowe trzy :p
(szczerze, IMHO jeden kanał przy takiej masie luda byłby błędem :p)

Chatu nie trzeba odświeżać, prawda to jest.
Chat nie obciąża serwera (a już na pewno nie przesadnie...)


Rozmowy na chacie mogą sprawić, że zachce ci się grać :p A gdy trafi się jakiś spamer, flooder, czy inny złol, zawsze można mu muta dać (innymi słowy - bana wyłącznie na chat). I mamy nową fuchę dla chętnych - moderator chatu :)

Świetnie pomysł został rozwiązany na wiedźminie przeglądarkowym :)
 

DeletedUser

Guest
chcecie grupowych pogaduszek, załóżcie sobie konta na skype albo gg i zróbcie sobie konferencję (na skype możecie nawet głosową a na gg tylko tekstową z tego co się orientuję).

w grze jest forum i wiadomości prywatne - to w zupełności wystarcza go gry i komunikacji między graczami.
 

DeletedUser

Guest
Ja na Tak, ale w formie skryptu. Najważniejsze osoby w sojuszu by go sobie instalowały i komunikacja w sojuszu wzrasta o 100%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry