1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

chat

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika konra111, 9. Cze 2010.

?

Dobry pomysł?

1. Tak

7 głos(ów)
    28,0%
  2. Nie(dlaczego?)

16 głos(ów)
    64,0%
  3. Nie mam zdania

2 głos(ów)
    8,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. konra111

konra111 Guest

Witam.Wiem że był podobny temat ale ja chciałem zaproponować Chat klanowy.
    Znajdował by się tam gdzie jest wolne miejsce w zakładce sojuszu
    (tu)

2. Kamiloser

Kamiloser Guest

Nie ponieważ w złym miejscu jest to ułożone nie tylko że po opisem który czasem jest długi ale dlatego że strona wolno chodziła.

3. Maciek055

Maciek055 Guest

Nie, jest forum i starczy....

4. ddante

ddante Guest

Nie, wystarczy forum. A jak chcesz chat to zrób kanał IRC i napisz o tym na forum ;)

5. Squnqs

Squnqs Guest

Skoro mówisz, że był i do tej pory tego nie ma to co Ci da ten temat ;>

A co do propozycji to nie

6. zork1212

zork1212 Guest

temat byl poruszany i nie wiem czy tez przypadkiem ja go tez nie poruszalem i jak zwykle na nie powod spowolnialo by strone,zle miejsce wybrales.
    Gdybys zmienil np ze w Sojuszu(tam gdzie lista czlonkow itd.)dodac Zakladke chat to tedy bym pomyslal ale to i tak nie zmienia faktu ze strona byla by spowolniona-.-
    a co do tego co kolega napisal ze forum wystarczy w 100%sie nie zgodze powod prosty slaby kontak potrzebujemy szybkiej pomocy piszemy na forum i ba nikogo nie ma a tak to na chacie pewnie wszycy by siedzieli bo szybszy kontakt itd

7. carl douglas

carl douglas Guest

nie.dodatkowe spowolnienie serwera

8. macie skype, gg i inne komunikatory: podzielcie sie numerami/nickami w tych komunikatorach, robicie konferencję i sobie gadacie:)

9. Mateusz.7

Mateusz.7 Guest

a cały czas siedzisz na tej zakładce?

10. krzyzakp

krzyzakp

Umiejscowienie nie bardzo, tak jak poprzednicy pisali - nikt nie siedzi na tej zakładce dłużej niż chwilę ;)
    Sam czat się sprawdza czasem, choć np. w wescie na bitwach fortowych prawie zawsze uzywamy zewnetrznego czatu - dowodca siedzi z mikrofonem i gada, a my mozemy miec aktualnie otwarta zakladke westa i sie nie martwic czytaniem ;)

11. SnajperPL

SnajperPL

A czemu nie? ;d
    Mi pasuje :)

12. Sentrino

Sentrino Guest

Moim zdaniem super pomysl, ale w zlym miejscu ustawiles, tak jak ktos wspomnial w zakladce sojsuz zrobic nowa zakladke: czat. nie wiem co za dziecko wymyslilo ze bedzie mulilo... co wy macie netie 128kb?? wezcie sie ogarnijcie... na taki czat neo 512 starczy. a na pewno poprawi komunikacje i zacheci do dzialan.

13. volveryin7

volveryin7 Guest

Ee...Odświeżyliście temat z przed tygodnia a po za tym i tak mają to wprowadzić w tej aktualizacji...chyba...

14. Fablee

Fablee

Chat został wprowadzony.

Teamt zamykam

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.