chat

  • Rozpoczynający wątek konra111
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 7 28,0%
  • Nie(dlaczego?)

    Głosy: 16 64,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.Wiem że był podobny temat ale ja chciałem zaproponować Chat klanowy.
Znajdował by się tam gdzie jest wolne miejsce w zakładce sojuszu
(tu)
 

DeletedUser

Guest
Nie ponieważ w złym miejscu jest to ułożone nie tylko że po opisem który czasem jest długi ale dlatego że strona wolno chodziła.
 

DeletedUser

Guest
Nie, wystarczy forum. A jak chcesz chat to zrób kanał IRC i napisz o tym na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Skoro mówisz, że był i do tej pory tego nie ma to co Ci da ten temat ;>

A co do propozycji to nie
 

DeletedUser

Guest
temat byl poruszany i nie wiem czy tez przypadkiem ja go tez nie poruszalem i jak zwykle na nie powod spowolnialo by strone,zle miejsce wybrales.
Gdybys zmienil np ze w Sojuszu(tam gdzie lista czlonkow itd.)dodac Zakladke chat to tedy bym pomyslal ale to i tak nie zmienia faktu ze strona byla by spowolniona-.-
a co do tego co kolega napisal ze forum wystarczy w 100%sie nie zgodze powod prosty slaby kontak potrzebujemy szybkiej pomocy piszemy na forum i ba nikogo nie ma a tak to na chacie pewnie wszycy by siedzieli bo szybszy kontakt itd
 

DeletedUser

Guest
macie skype, gg i inne komunikatory: podzielcie sie numerami/nickami w tych komunikatorach, robicie konferencję i sobie gadacie:)
 

DeletedUser4

Guest
Umiejscowienie nie bardzo, tak jak poprzednicy pisali - nikt nie siedzi na tej zakładce dłużej niż chwilę ;)
Sam czat się sprawdza czasem, choć np. w wescie na bitwach fortowych prawie zawsze uzywamy zewnetrznego czatu - dowodca siedzi z mikrofonem i gada, a my mozemy miec aktualnie otwarta zakladke westa i sie nie martwic czytaniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem super pomysl, ale w zlym miejscu ustawiles, tak jak ktos wspomnial w zakladce sojsuz zrobic nowa zakladke: czat. nie wiem co za dziecko wymyslilo ze bedzie mulilo... co wy macie netie 128kb?? wezcie sie ogarnijcie... na taki czat neo 512 starczy. a na pewno poprawi komunikacje i zacheci do dzialan.
 

DeletedUser

Guest
Ee...Odświeżyliście temat z przed tygodnia a po za tym i tak mają to wprowadzić w tej aktualizacji...chyba...
 
Status
Zamknięty.
Do góry