Churoy

Churoy

Zespół Grepolis
Mam na imię Marcin, od czasu do czasu lubię sobie pograć na gitarce lub w szachy, pocztać książki :3. Poza tym uwielbiam gry strategiczne i rpg :D

1. Dlaczego team grepolis, co Cię skłoniło aby dołączyć do tego grona, lubisz być liderem mającym władzę nad innymi?
  2. Od kiedy grasz w grepolis i dlaczego? Od kiedy jesteś w teamie grepolis?
  3. Jakie przedmioty rozszerzone zdajesz na mutrze i na ile oceniasz swoje przygotowanie do nich?
  4. Dlaczego założyłeś tutaj swój temat? Chcesz się pokazać czy jako członek teamu dać się lepiej poznać użytkownikom forum i graczom?
  5. Co przedstawia twój awatar, kojarzę tego typu zdjęcia chociaż nie do końca wiem co symbolizują?
  6. Odpowiadasz na wszystkie pytania szczerze czy są takie które sprawią Ci trudności i nie chciałbyś o nich mówić?(pytanie dotyczy zarówno życia prywatnego jak i tego wirtualnego tutaj na forum)
  7. Dlaczego taki nick? Czy ma to może nawiązanie do Churros - tłustych hiszpańskich wypieków?
  8. Czego najbardziej obawiasz się w życiu, a czego podczas swojej pracy w teamie grepolis?
  9. Twój największy życiowy sukces?
  10. Jako członek teamu, jesteś osobą wyrozumiałą, dającą graczom trochę swobody w granicach rozsądku, czy może skrupulatnym i drobiazgowym administratorem niczym gestapowiec?
  11. Co sądzisz o moich pytaniach? Mam jeszcze kilka w zanadrzu ale myślę, że na razie wystarczy :)

Churoy

Zespół Grepolis
  1. Dlaczego team grepolis, co Cię skłoniło aby dołączyć do tego grona, lubisz być liderem mającym władzę nad innymi?
  2. Od kiedy grasz w grepolis i dlaczego? Od kiedy jesteś w teamie grepolis?
  3. Jakie przedmioty rozszerzone zdajesz na mutrze i na ile oceniasz swoje przygotowanie do nich?
  4. Dlaczego założyłeś tutaj swój temat? Chcesz się pokazać czy jako członek teamu dać się lepiej poznać użytkownikom forum i graczom?
  5. Co przedstawia twój awatar, kojarzę tego typu zdjęcia chociaż nie do końca wiem co symbolizują?
  6. Odpowiadasz na wszystkie pytania szczerze czy są takie które sprawią Ci trudności i nie chciałbyś o nich mówić?(pytanie dotyczy zarówno życia prywatnego jak i tego wirtualnego tutaj na forum)
  7. Dlaczego taki nick? Czy ma to może nawiązanie do Churros - tłustych hiszpańskich wypieków?
  8. Czego najbardziej obawiasz się w życiu, a czego podczas swojej pracy w teamie grepolis?
  9. Twój największy życiowy sukces?
  10. Jako członek teamu, jesteś osobą wyrozumiałą, dającą graczom trochę swobody w granicach rozsądku, czy może skrupulatnym i drobiazgowym administratorem niczym gestapowiec?
  11. Co sądzisz o moich pytaniach? Mam jeszcze kilka w zanadrzu ale myślę, że na razie wystarczy :)

1. Swoją aplikacje do teamu wysłałem bo w sumie mam takie przekonanie swoje, że lepiej zrobić coś i żałować niż żalować, że się nic nie zrobiło oraz to, że byłem zawsze ciekawy jak wygląda gra z "drugiej strony". Wolę współpracować z ludźmi niż nim przewodzić.

2. Jeżeli mnie pamięć nie myli to od 2014 r a w teamie od stycznia 2018r. Ponieważ Grepolis jest jedyną grą przeglądarkową która przyciągnęła moja uwagę na dłużej.

3.Język angielski i historie, o tyle o ile do pierwszego raczej bez problemu o tyle do drugiego muszę troche jeszcze powtórzyć.

4.Dokładnie tak.

5.Jest to postać z filmu maska dokładnie Jim Carrey w tejże masce, ustawiłem to zdj na avatar ponieważ jest to jeden z moich ulubionych filmów.

6.Odpowiadam na wszystko szczerze :)

7.Kiedyś grałem w Lola i miałem nick z końcówką "poland" i z tejże przyczyny musiałem go zmienić, w grach do czasu grałem pod nickiem Chory a w lidze legend był już zajęty więc jakoś tak wyszedł mi Churoy.

8.W życiu porażki, że zmarnuje je sobie przez złe wybory a w teamie to tak w sumie, że nie dam rady komuś odpowiedzieć ewentualnie, że popełnie jakiś karygodny błąd.

9.Pierwsze miejsce w województwie w szkolnej internetowej grze giełdowej(SIGG) :D

10.Kurcze, jak ktoś złamie regulamin to musi liczyć się z tym, że dostanie bana jednakże nie jestem (chyba) jak gestapowiec :D

11.Jak masz więcej to pisz śmiało :D

Ostatnia edycja:
1.
4.Dokładnie tak.
tzn. to pierwsze czy drugie? czy zarówno jedno jak i drugie?
2.
Swoją aplikacje do teamu wysłałem bo w sumie mam takie przekonanie swoje, że lepiej zrobić coś i żałować niż żalować, że się nic nie zrobiło oraz to, że byłem zawsze ciekawy jak wygląda gra z "drugiej strony". Wolę współpracować z ludźmi niż nim przewodzić.
Doceniam taką postawę lepiej coś zrobić, niż nie robić nic i później tego żałować, ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie dlaczego?
3.
3.Język angielski i historie, o tyle o ile do pierwszego raczej bez problemu o tyle do drugiego muszę troche jeszcze powtórzyć.
Ulubiony okres historyczny? dlaczego taki, a nie inny?
4.
7.Kiedyś grałem w Lola i miałem nick z końcówką "poland" i z tejże przyczyny musiałem go zmienić, w grach do czasu grałem pod nickiem Chory a w lidze legend był już zajęty więc jakoś tak wyszedł mi Churoy.
Jaka jest twoja obecna ranga w lolu? Grasz jeszcze w tą grę? jeśli nie, dlaczego?
5.
8.W życiu porażki, że zmarnuje je sobie przez złe wybory a w teamie to tak w sumie, że nie dam rady komuś odpowiedzieć ewentualnie, że popełnie jakiś karygodny błąd.
Myślę, że to dość dobra odpowiedź na to pytanie. Jaki jest twój obecny cel życiowy? Kim chciałbyś być? Co chciałbyś w życiu osiągnąć?
6.
10.Kurcze, jak ktoś złamie regulamin to musi liczyć się z tym, że dostanie bana jednakże nie jestem (chyba) jak gestapowiec :D
Czyli jesteś raczej skrupulatnym członkiem teamu tzw. ciemna strona mocy :) co w przypadku gdy sytuacja z danym zgłoszeniem nie jest jednoznaczna? - nie jest konkretny przypadek dokładnie sprecyzowany w regulaminie? czy może jeszcze nie miałeś takiej sytuacji, a co jeśli taki przypadek miałby miejsce?
7. Jaka jest twoja obecna waga i wzrost?
8. Jaki sport Cię interesuje, czy w ogóle nie interesujesz się sportem?
9. Poglądy polityczne? Na jaką partię obecnie zagłosowałbyś i dlaczego?
10. Lubisz odpowiadać krótko na pytania - przynajmniej tak mi się wydaje, bez głębszej analizy, dlaczego nie rozwijasz swoich wypowiedzi uzasadniając stanowisko?
11. Jaka jest twoja osobowość, jakie masz cechy charakteru?
12. Jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem?
13. Masz dziewczynę, kobietę z którą chciałbyś spędzić resztę życia? jeśli nie jaki jest twój ideał kobiety?
14. Lubisz imprezować i pić napoje alkoholowe, czy raczej nie spożywasz tego typu trunków? a może uważasz, że wszytko jest dla ludzi w granicach rozsądku i z umiarem?
15. Czujesz respekt przed swoimi przełożonymi w grepolis?
16. Ulubiony przedmiot w szkole?
17. Wspomnienie z dzieciństwa, które utkwiło Ci w pamięci?
18. Czego najbardziej żałujesz w życiu?
19. Ulubiony nauczyciel w szkole? dlaczego taki, a nie inny?
20. Największy sukces w grepolis?
21. Na jakich światach grałeś i w jakich sojuszach?
22. Czy jesteś ambitnym człowiekiem? Czy raczej wolisz wieść spokojne życie bez ryzyka?
23. Czy jesteś religijnym człowiekiem? Jesteś wyznawcą jakieś religii, czy może ateistą, agnostykiem? Uzasadnij dlaczego.
24. Jaka jest twoja największa porażka życiowa, błąd który popełniłeś?
25. Lubisz podróżować? Jeśli nie dlaczego, jeśli tak co chciałbyś zwiedzić?
26. Ulubiony kolor?
27. Lubisz zwierzęta - psy, koty, chomiki, itp. - posiadasz jakieś jeśli nie dlaczego, jeśli tak co w tych istotach jest dla Ciebie interesujące, ważne?
28. Motto życiowe? czy jednak takowego jeszcze nie posiadasz?
29. Co umiesz zagrać na gitarze?
30. Ulubieni celebryci, osoby publiczne, politycy - możesz wymieć kilku, dlaczego oni?

Churoy

Zespół Grepolis
Dlaczego Twój temat jest tak popularny?

P.S Zazdrość, że mój nie :p.
To pewnie przez ten awatar :D

PS: Na te pytania wyżej odpowiem jednakże obecnie nie mogę tego zrobić gdyż uczę się do egzaminów :3.

7. Jaka jest twoja obecna waga i wzrost?
8. Jaki sport Cię interesuje, czy w ogóle nie interesujesz się sportem?
9. Poglądy polityczne? Na jaką partię obecnie zagłosowałbyś i dlaczego?
10. Lubisz odpowiadać krótko na pytania - przynajmniej tak mi się wydaje, bez głębszej analizy, dlaczego nie rozwijasz swoich wypowiedzi uzasadniając stanowisko?
11. Jaka jest twoja osobowość, jakie masz cechy charakteru?
12. Jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem?
13. Masz dziewczynę, kobietę z którą chciałbyś spędzić resztę życia? jeśli nie jaki jest twój ideał kobiety?
14. Lubisz imprezować i pić napoje alkoholowe, czy raczej nie spożywasz tego typu trunków? a może uważasz, że wszytko jest dla ludzi w granicach rozsądku i z umiarem?
15. Czujesz respekt przed swoimi przełożonymi w grepolis?
16. Ulubiony przedmiot w szkole?
17. Wspomnienie z dzieciństwa, które utkwiło Ci w pamięci?
18. Czego najbardziej żałujesz w życiu?
19. Ulubiony nauczyciel w szkole? dlaczego taki, a nie inny?
20. Największy sukces w grepolis?
21. Na jakich światach grałeś i w jakich sojuszach?
22. Czy jesteś ambitnym człowiekiem? Czy raczej wolisz wieść spokojne życie bez ryzyka?
23. Czy jesteś religijnym człowiekiem? Jesteś wyznawcą jakieś religii, czy może ateistą, agnostykiem? Uzasadnij dlaczego.
24. Jaka jest twoja największa porażka życiowa, błąd który popełniłeś?
25. Lubisz podróżować? Jeśli nie dlaczego, jeśli tak co chciałbyś zwiedzić?
26. Ulubiony kolor?
27. Lubisz zwierzęta - psy, koty, chomiki, itp. - posiadasz jakieś jeśli nie dlaczego, jeśli tak co w tych istotach jest dla Ciebie interesujące, ważne?
28. Motto życiowe? czy jednak takowego jeszcze nie posiadasz?
29. Co umiesz zagrać na gitarze?
30. Ulubieni celebryci, osoby publiczne, politycy - możesz wymieć kilku, dlaczego oni?
8. Za bardzo się sportem nie interesuje ale jak już gra Polska w mistrzostwach to sobie obejrzę z kolegami.

9. Jako takich poglądów kurcze nie mam ale pozwolisz, że załącze tu test 8values co mniej więcej pokazuje moje poglądy. Jak głosuję to raczej na te okoliczne organizacje, nie powiązane z większymi partiami gdyż do nich nie mam za grosza zaufania

10.Jeżeli jest dużo pytań lub na każdym miałbym się długo rozwodzić to preferuje krótko i zwięźle, jakoś tak zawsze wychodziło, nie jestem zbytnio wylewny.

11.Ciężko mi mówić o swoich cechach charatkeru w sumie, jestem dosyć sarkastyczny, z reguły spokojny choć jak ktoś wie jak to potrafi mnie zirytować w ciągu paru minut, no i w sumie to taki troszke leniwy jestem jeżeli coś nie daje mi satysfakcji lub pieniędzy xd.

12. Poszperałem troche w wiki i necie i by wychodziło, że jestem ambiwertykiem gdyż nie potrafię stwierdzić czy jestem introwerykiem czy ekstrawertykiem, coś bardziej pomiędzy.

13.Nie, nie mam dziewczny tak samo jak nie mam ideału dziewczyny :)

14. To zależy wszystko od towarzystwa i dnia, czasem lubię sobie wypić jakiś napój alkoholowy a czasem tylko soczek i jakieś papu, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem oczywiście.

15. Oczywiście, że tak.

16. Historia

17. Jedyne co jako tako pamiętam to to, że było mi smutno jak siostra mojego puchatka zgubiła xd.

//Reszta będzie w edycji tego postu
//

Ostatnia edycja: