[Naprawiony] Chyba błąd - proszę o werifikację

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Świat Edessa.

Ciągle mam nasze kochane G w kółeczku. Nie ma mowy o jakimś synchro czy cokolwiek. Nie ma mowy o normalnym zrobieniu czegokolwiek - cały czas od gdzieś dwóch tygodni to samo.

Czyszczę co się da, wyłączam skrypty i nic.

Czy ktoś jeszcze tak ma?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

Świat Edessa.

Ciągle mam nasze kochane G w kółeczku. Nie ma mowy o jakimś synchro czy cokolwiek. Nie ma mowy o normalnym zrobieniu czegokolwiek - cały czas od gdzieś dwóch tygodni to samo.

Czyszczę co się da, wyłączam skrypty i nic.

Czy ktoś jeszcze tak ma?

Ale czy grasz normalnie? Możesz ogólnie w coś wejść? Może masz problem z łączem?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

Hm... a grasz na tym świecie?

Pytam, czy ktoś z grających też tak ma.

Przepraszam, ale troszkę wiem o działaniu grepo i mojego łącza - dlatego zapytałam, by ustalić przyczynę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

Nie gram, ale okazyjnie weszłam teraz :)

No nie wiem, owszem pokazuje się to kółko, ale na 0,5 sekundy i u mnie chodzi bez problemu
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


A wyłączyłaś antywirusy?
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

Sisi zrób porządki na kompie. Zeskanuj antywirusem w sposób dogłębny. Wiem, ze czyścisz i dbasz o system. No chyba, ze masz ...Netię. Ta firma daje ciała ostatnio. Wiem coś na ten temat, bo zrywa mi kilka razy dziennie połączenie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

No zanim napisałam ten temat to zrobiłam generalne porządki na kompie i nic się nie zmieniło. Obawiam się, że będzie to taki problem jak kiedyś, więc muszę znów pukać do mojego operatora neta. Z tym forum też mam problem i ledwo się ładuje :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Chyba błąd - proszę o werifikację

U mnie dzisiaj to samo...chyba, że to wina tego, że okres pokoju się kończy i wszyscy ruszają do ataków, a serwer nie daje rady. Net 250Mb/s i jak dla mnie to jest nie do pomyślenia, aby strona z grą ładowała się nawet minutę...a czasem gdzieś w połowie ładowania stanie i trzeba odświeżać kilka razy:/
 
Do góry