Cień Śmierci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21267
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21267

Guest
Witajcie, chciałabym zaintrygować Was dzisiaj naszą historią i zachęcić do dołączenia w nasze waleczne szeregi. Sojuszu „Cień Śmierci” powołany został przeze mnie do życia na samym początku istnienia świata Efez, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jeżeli któryś z czytelników został zachęcony moim opisem, zapraszamy do świata Pella do spróbowania sił w naszym sojuszu. Poszukujemy graczy doświadczonych, pomocnych i nastawionych na agresywną walkę. Ambicje nasze nie pozwalają na zaprzestanie zdobywania kolejnych mórz. Jeżeli więc drogi graczu chcesz walczyć u boku najlepszych – znalazłeś miejsce dla siebie.bedziemy stacjonowac w prawym górnym rogu


Kilka ważnych informacji:

Symbol: Naszym symbolem jest Anioł smierciblog_wz_3367795_3800203_tr_angel2.jpg - atrybut waleczności
Założyciel: lukator
Rekrutant:
Rekrutacja: Otwarta
Warunki przyjęcia: ,1
Obecna ilość członków sojuszu na dzień ...: 0
Łączna liczba punktów: 0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22070

Guest
Odp: Cień Śmierci

mogłeś tekst wyśrodkować i polepszyć trochę, pogrubić czcionke itd. Obrazek moim zdaniem troche za duży, ale Sama praca jest bardzo fajna. Zawiera wszystkie potrzebne informacje tylko nie wiem o co chodzi w warunkach przyjęcia. Pracę oceniam 9/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cień Śmierci

Praca nie jest nawet zla, ale dam 7/10 ze wzgledu na brak takiego odczucia, ze chce dolaczyc no i moglbys podac swoje tajniki - kiedy sojusz zostal stworzony itd. :p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Cień Śmierci

8/10 Początek dobry, obrazek również chociaż jest trochę za duży, nie podobają mi się jedynie informacje pod obrazkiem - mogły zostać wyśrodkowane, pogrubione itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cień Śmierci

8/10 obrazek jest troszkę za duży
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cień Śmierci

Sojusz nie istnieje.
Prezentację zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry