1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Cień Smierci

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika lukator, 1. Lip 2014.

1. lukator

lukator

Cień Śmierci

Witajcie, chciałabym zaintrygować Was dzisiaj naszą historią i zachęcić do dołączenia w nasze waleczne szeregi. Sojuszu „Cień Śmierci” powołany został przeze mnie do życia na samym początku istnienia świata Efez, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jeżeli któryś z czytelników został zachęcony moim opisem, zapraszamy do świata Sparta do spróbowania sił w naszym sojuszu. Poszukujemy graczy doświadczonych, pomocnych i nastawionych na agresywną walkę. Ci co są zainteresowani pisać do mnie. Sojusz będzie znajdować się w prawym górnym rogu mapy świata

Kilka ważnych informacji:

Założyciel: lukator
    Rekrutant:
    Rekrutacja: Otwarta
    Warunki przyjęcia: ,1
    Obecna ilość członków sojuszu na dzień ...: 0
    Łączna liczba punktów: 0

indeks.jpeg

2. DarthSid

DarthSid Guest

Odp: Cień Smierci

Nic szczególnego 3/10 ...

3. -Achilles--

-Achilles--

Standardowa prezentacja 4/10, również uważam że nie ma w niej nic szczególnego.

4. -Krwawy Rycerz-

-Krwawy Rycerz-

A ja dam 8/10 bo większość informacji jest i jest napisane z sensem i na temat. Ja od dłuższego czasu przekonałem się, że nie ładne opisy, a czyny świadczą o sojuszu. Jak na mnie powinno być krótko, przejrzyście i na temat czyli najważniejsze informacje. Napisałeś najważniejsze informacje, więc jest ok. Koledzy tutaj graficiarze dlatego tak ostro oceniają :p

5. patryk1234567654321

patryk1234567654321

prezentacja 5/10 ale byłem w CŚ na Efezie i jeśli byłby to podobny skład to polecam niesamowita organizacja i przyjemna atmosfera :)

6. KanioKania

KanioKania Guest

Oceniam to na 5/10, bo prezentacja zawiera wszystkie standardy, które są niezbędne :p

Do góry