Cień Smierci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21267
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21267

Guest
Cień Śmierci


Witajcie, chciałabym zaintrygować Was dzisiaj naszą historią i zachęcić do dołączenia w nasze waleczne szeregi. Sojuszu „Cień Śmierci” powołany został przeze mnie do życia na samym początku istnienia świata Efez, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jeżeli któryś z czytelników został zachęcony moim opisem, zapraszamy do świata Sparta do spróbowania sił w naszym sojuszu. Poszukujemy graczy doświadczonych, pomocnych i nastawionych na agresywną walkę. Ci co są zainteresowani pisać do mnie. Sojusz będzie znajdować się w prawym górnym rogu mapy świata


Kilka ważnych informacji:


Założyciel: lukator
Rekrutant:
Rekrutacja: Otwarta
Warunki przyjęcia: ,1
Obecna ilość członków sojuszu na dzień ...: 0
Łączna liczba punktów: 0


indeks.jpeg
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Cień Smierci

Standardowa prezentacja 4/10, również uważam że nie ma w niej nic szczególnego.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Cień Smierci

A ja dam 8/10 bo większość informacji jest i jest napisane z sensem i na temat. Ja od dłuższego czasu przekonałem się, że nie ładne opisy, a czyny świadczą o sojuszu. Jak na mnie powinno być krótko, przejrzyście i na temat czyli najważniejsze informacje. Napisałeś najważniejsze informacje, więc jest ok. Koledzy tutaj graficiarze dlatego tak ostro oceniają :p
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Cień Smierci

prezentacja 5/10 ale byłem w CŚ na Efezie i jeśli byłby to podobny skład to polecam niesamowita organizacja i przyjemna atmosfera :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cień Smierci

Oceniam to na 5/10, bo prezentacja zawiera wszystkie standardy, które są niezbędne :p
 
Do góry