[Filmy i Książki] Ciekawe filmy i premiery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Oglądał ktoś Exodusa? Muszę przyznać, że czytając jedno zdanie o czym ten film jest trochę scptycznie do niego podeszłam, ale w sumie dość wciągnął i nawet mogę go polecić do oglądania:)
Wszystko jak dla mnie było dobre poza tymi plagami, trochę za szybko się to wsystko działo.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Oglądał ktoś Exodusa? Muszę przyznać, że czytając jedno zdanie o czym ten film jest trochę scptycznie do niego podeszłam, ale w sumie dość wciągnął i nawet mogę go polecić do oglądania:)
Wszystko jak dla mnie było dobre poza tymi plagami, trochę za szybko się to wsystko działo.

Obejrzałam, świetnie zrobiony, z przyjemnością się oglądało :)

[spr]Plagi były jak wyjęte z horroru, przerażające :D Trochę szkoda mi się zrobiło Ramzesa - poruszyła mnie scena, gdy po śmierci syna jego żona poruszała kołyską, jakby mały nadal w niej leżał. [/spr]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

[spr] Przykre to było, no ale w tm wypadku Ramzes mógł zdecydować czy ma się to wydarzyć, został ostrzeżony. Ludzie u władzy często myślą, że nic złego im się nie może przytrafić i są strasznie pewni siebie, a później i tak na tym tracą. [/spr]

A teraz o innym filmie - wiecie, że w 2017 ma powstać Fast and Furious 8? Ciekawi mnie jak rozwinnie się akcja bez Paula Walkera, ktory był świetny w tej serii.

E: 3400 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24577

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

[spr] Przykre to było, no ale w tm wypadku Ramzes mógł zdecydować czy ma się to wydarzyć, został ostrzeżony. Ludzie u władzy często myślą, że nic złego im się nie może przytrafić i są strasznie pewni siebie, a później i tak na tym tracą. [/spr]

A teraz o innym filmie - wiecie, że w 2017 ma powstać Fast and Furious 8? Ciekawi mnie jak rozwinnie się akcja bez Paula Walkera, ktory był świetny w tej serii.

E: 3400 :D

Jak dla mnie 2017r to za szybko na kolejną część. Ostatnio na jakiejś stronie był wystawiony samochód, którym Paul jeździł chyba w 1 serii. Cena? 275.000euro :D - jeśli dobrze pamiętam
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Ja tyle złotych nie mam, nie mówiąc już nawet o eurosach:D:D:D:D:D

On był już w pierwszej części? Wydawało mis ie, że do obsady dołączył w 2.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Oglądał ktoś Exodusa?
Exodus dobry film w końcu stworzony przez Ridleya Scotta :) według mnie filmy w jego reżyserii są najlepsze: Gladiator, helikopter w ogniu, robin hood, Królestwo niebieskie czy Prometeusz.

Wybiera się ktoś we wrześniu na "KARBALA"?
[video=youtube;yFTZoHtuct4]https://www.youtube.com/watch?v=yFTZoHtuct4[/video]

w grudniu star wars VII, zainteresowani?
https://www.youtube.com/watch?v=wCc2v7izk8w

Za rok czy dwa podobno ma byś rambo 5 z sylwestrem stallone w roli głównej i myślę, że chętnie obejrzę :)
 
Do góry