[Wyjaśnione] ciekawostka

atak nie szedł z buntem al gdyby szedł to jaki byłby wynik?

podburzanie by weszło?

chwila...pracuję nad wrzuceniem rapka ;)
ogasnjkoetxapjtmnirdwvpdelkqsyxyiqjhepsjtrlzwdooelidclssqwncztwfvyrzzmhypijfkphaxwlhqtvxxrqibqjz.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: ciekawostka

Tak, podburzanie by weszło normalnie. Aby podburzyć miasto nie musisz pokonywać całego wojska przeciwnika. Wystarczy, że pokonasz wszystkie jednostki lądowe w mieście!

PS: Chciałem Ci jeszcze zwrócić uwagę, żebyś nie atakował deffem, ale teraz widzę po punktach, że to Twój rapek z obrony:)
 
Odp: ciekawostka

dziękuję za uwagę ale rydki równie dobrze sprawdzają siew offie jeśli atakujesz powiedzmy rydki ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: ciekawostka

No to jest oczywiste...o tych szermierzy i łuczników mi jedynie chodziło, ale to nie Twój atak, więc raczej powinieneś się cieszyć z darmowych punktów:)
 
Odp: ciekawostka

No to jest oczywiste...o tych szermierzy i łuczników mi jedynie chodziło, ale to nie Twój atak, więc raczej powinieneś się cieszyć z darmowych punktów:)

takie ilości pw nie robią na mnie wrazęnia.
może sie znieczuliłem nieco ;)
takie pkt to żadna frajda.

ale masz racje.powinienem sie cieszyć ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: ciekawostka

Wrażenia może nie robią, ale z każdym kolejnym slotem tych punktów potrzeba coraz więcej na następnego...a przez to każdy punkt walki jest ważny jak dla mnie:)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: ciekawostka

Tak, podburzanie by weszło normalnie. Aby podburzyć miasto nie musisz pokonywać całego wojska przeciwnika. Wystarczy, że pokonasz wszystkie jednostki lądowe w mieście!

Przykro mi, ale ta opinia jest bledna. Zeby atak z podburzaniem byl skuteczny, czyli aby zostalo wzniecone podburzanie do buntu, wojska atakujace musza wygrac walke na ladzie. W zaprezentowanym przypadku byl wynik remisowy.
 
Odp: ciekawostka

Przykro mi, ale ta opinia jest bledna. Zeby atak z podburzaniem byl skuteczny, czyli aby zostalo wzniecone podburzanie do buntu, wojska atakujace musza wygrac walke na ladzie. W zaprezentowanym przypadku byl wynik remisowy.
bardzo dziękuję za wyjaśnienia ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: ciekawostka

Hehe...no mi o to chodziło przecież. Dokładnie napisałem to w odpowiedzi
smiley_emoticons_smilenew.gif


Mój błąd polegał jedynie na niedopatrzeniu, że wszystkie jednostki atakującego również padły. Skupiłem się na wojskach obrońcy i tym, że ten raport był bez buntu, a zostały biremy. Myślałem, że pytanie dotyczyło tylko tego, czy wpadnie bunt jak w porcie zostaną statki
smiley_emoticons_biggrin.gif


Także przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd pytającego!
 
Odp: ciekawostka

kilka dni juz w to gram i wiem że możliwe jest ze np. "nad biremami" mozna wbic bunt choćby latawcem jakimś ;)

i chodziło mi właśnie o ląd.nigdy nie miałem remisu :D
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: ciekawostka

a atakujący jak widział ten raport?
jednostki lądowe mu się ukazały czy był klasyczny kwadrat ze znakiem? jezeli chodzi o ląd?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: ciekawostka

i chodziło mi właśnie o ląd.nigdy nie miałem remisu :D
Hehe...a ja niedokładnie przeczytałem, moja wina :) Ja tam miałem już do czynienia z remisami, najgorszymi w swoim rodzaju. Chciałem przejąć miasto na nowym systemie podboju, wbiłem bunt i posłałem kolona. A tam w walce remis...pokonałem wszystkie jednostki wroga jednak padły również wszystkie moje oprócz kolona:) I potem wracał mi z powrotem kolon i transe...

A co do pytania sestero, to atakujący powinien widzieć cały raport z lądem.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: ciekawostka

W raporcie dla atakujacego w miejscu informacji o wojskach broniacego sie miasta byl klasyczny kwadrat.
 
Do góry