Cisza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Heh osobom, które nie lubią bardzo spamu na forum pewnie sie podobało :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Jakiś powód zawsze można znaleźć żeby sobie ponarzekać :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Tydzień temu odbyła się w Raciborzu MXXIII Konwencja Naukowa, na której pojawili się wszyscy najwięksi światowi naukowcy. Głównym tematem owej konwencji był wpływ żółtych włosów na populację kuropatw. Oczywiście nie bez powodu o tym piszę. Tę konwencję bacznie obserwowali szefowie INNO. Bardzo spodobały im się żółte włosy oraz kuropatwy. Efektem tego ma być nowa mityczna jednostka. Co więcej, po nowej aktualizacji- włosy wszystkich dotychczasowych jednostek będą żółte !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Tego jeszcze nie słyszałam :D
Tą nową jednostka bedzie żółta kuropatwa? :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Wiesz cos wiecej o niej? :D

Tak, będzie miała żółte moce ! Będzie zmieniała wszystko w żółte ! Już nie będzie niebieskiego morza ! Skończyło się złe ! W końcu twórcy przejrzeli na oczy ! Stworzą jeszcze lepszą jednostkę ! Bo żółtą ! A na dodatek kuropatwę ! I londi czy inni heretycy i krytycy zamkną usta i umilkną ! Żółta moc zrobi swoje ! A wtedy już nie będzie przebacz czy zlituj się ! Żółte pokryje mapę grepo ! I wszystkie niedowiarki, co kwestionują słowa naukowców przegrają !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

A jak w grepo spadnie śnieg też będzie żółty? Kluczem do wygrania świata teraz będzie posiadanie żółtej kuropatwy?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Wszystko będzie żółte ! Bez żółtych kuropatw nie wygra się świata ! Trzeba będzie kombinować, aby kuropatwę posiadać ! U mnie np. już jest wszystko żółte !
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

To nie masz jeszcze nigdzie żółtego ?! Popatrz na morze ! Ono musi być żółte ! Chyba, że heretycy i londi zrobili Ci włam na konto i poprzemieniali barwy !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Ehh mam tylko żółte flagi swoich miast, ale tak to juz dlugo jest :( . Heretycy ti chyba jednak zbyt mocne slowo :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Wszystkie me słowa są właściwe i żółte ! I co poprawiło się coś ? Jak nie to napisz do szefa inno, żeby lepsze aktualizacje przeprowadzał !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

A co jeśli jednak nie są?! Nie ma sensu do nich pisać i tak beda robili co chcieli, chyba że to bedzie szantarz to moze cos zmienią :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry