Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Właśnie Elastynka chciałaś pogadać również ze mną i nic :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

proszę nie stresować Elastynki!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Micky ja teraz czekam na ocenę mojej zabawy ;P Ale Elastynka się z tym nie śpieszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

ocena już jest :) niestety ale nie może być w tym momencie upubliczniona :|
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Jak się czlowiek śpieczy, to się diabeł cieszy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Mam pomysl na zabawe! Kolko i krzyzyk.

Regulamin:
1.W zabawie moze wziasc udzial 8 osob.
2.To oni musza dodac plansze
3.Osoby sa wybierane losowo i dobierane.
4.Osoba, ktora wygra gra dalej z osoba ktora tez wygrala.
5.Gramy do 3 punktow.
6.Za kazde zwyciestwo otrzymujemy 1 punkt.
7.Osoba,ktora nie napisze postu przez 1 dzien a gra z przeciwnikiem to tamta osoba wygrywa walkowerem.
8.Zabawe moze prowadzic ropap i ten, kto chetny.
9.Zaczyna osoba, ktorej post napisze, a ona moze wybrac kolko czy krzyzyk.
10.Zwyciezca otrzymuje 25 pkt reputacji na konto i wpisana do Sali Chwaly.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Super zabawa!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Nie podoba mi sie
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Mi też... kółko i krzyżyk:D ? Przecież grając z normalnym człowiekiem w to nie można wygrać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

a wlasnie sie da :)

chcialbym zmienic zasady w warcabach, zalosnie jest grac na 4. Chcialem zagrac w to na 2 osoby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

ropap to się umów z kimś i zagrajcie na kurniku.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

a wlasnie sie da :)

chcialbym zmienic zasady w warcabach, zalosnie jest grac na 4. Chcialem zagrac w to na 2 osoby.

Nie jak by sie we 2 grało gra byłaby bardzo długa a jeszcze z ograniczoną aktywnością grta trwała by miesiąc....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Sadzilem, ze na Forum bedzie lepiej niz w domu. Nie mamy jak sie spotykac, a fo nas dodatkowo przybliza wiec sadzilem, ze tak by byloby. Auditoree, mieskasz na farmie? Bo wiesz, ze wszedzie mozna zagrac w warcaby? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

ropap nie mieszkam na farmie. A chodziło mi, że na kurniku możesz sobie od razu zagrać z kimś, a nie szukać i pytać po ludziach.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

kurnik to taka strona:D jak by co^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

ropap nie mieszkam na farmie. A chodziło mi, że na kurniku możesz sobie od razu zagrać z kimś, a nie szukać i pytać po ludziach.

Mogłaś dać, że to przysłowie. A do forum nic już nie potrzeba, oprócz tego, że mało osób spamuje. :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Trzeba to zmienić:3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Wiec zglaszam propozycje do Opiekunki Forum lub Opiekuna calego off-topic. Dajcie w Ogloszeniach zabawy dla graczy, aby wiecej osob moglo spamowac :D
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

A ja mam propozycje zabawy off-topicu. Nie wiem czy ktoś z was kojarzy grę o nazwie Cyferki. Polega o na na tym, że jedna osoba na początku gry ustala sobie 4 - cyfrową liczbę, w której żadna z cyfr nie powtarza się. Następnie druga osoba próbuje w jak najmniejszej ilości strzałów zgadnąć tą liczbę, strzelając własnymi 4 - cyfrowymi liczbami, również bez powtórzeń. Po każdym strzale przyznawana jest odpowiednia liczba punktów:

0 ptk. - żadna cyfra ze strzelonej liczby nie znajduje się w liczbie ustalonej np. liczba ustalona jest 1234, a ktoś strzelił 5678.

0,5 ptk. - conajmniej jedna (lub więcej wtedy mnoży się przez ilość trafionych cyfr) cyfra z liczby strzelonej powtórzyła się w liczbie ustalonej ale znajduje się na nie właściwym miejscu np. liczba ustalona jest 1234 ktoś strzelił 0549 - 4 się powtórzyła, ale jest na innym miejscu - 0,5 ptk.; jeżeli ktoś strzeli np. tak 2107 - 1 i 2 się powtórzyły, ale są na niewłaściwych miejscach - 2*0,5 ptk.=1 ptk.

1 ptk. - co najmniej jedna cyfra ze strzelonej liczby, znajduje się w liczbie ustalonej na właściwym miejscu np. liczba ustalona jest 1234 a ktoś strzela 1897 - 1 się powtórzyła i jest na właściwym miejscu - 1 ptk.; ktoś strzela 1297 - 1 i 2 się powtórzyły i są na właściwym miejscu - 2 ptk.

Punkty służą do oceny poprawności strzelonych liczb i są sumowane np. liczba ustalona jest 1234 a ktoś strzela 1452 - To dostaje 1 ptk. za 1 na właściwym miejscu, 0,5 ptk - za 4 na nie właściwym i 0,5 ptk. za 2 na nie właściwym - łącznie 2 ptk.

Co Wy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

No to zaczynam spamowac :) Chcialem, zeby w Ogloszeniach pisano, zeby typowac na sm.
 
Status
Zamknięty.
Do góry