[Wyjaśnione] Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

DeletedUser

Guest
Wiadomo... Mam surkę, kolejkuję budynek, skracam czas za 25 monet, mija chwila i okazuje się, że leci atak i muszę natychmiast postawić 2 lvl murku. Anuluję zakolejkowaną budowę, otrzymam pomniejszone surowce a co stanie się z zainwestowanym złotem?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Złoto Ci się nie zwróci :)
 
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Jedynym sposobem na to by nie poszło na marne jest drugie skrócenie i tego raczej nie poprawią :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Jeżeli tego nie poprawią, to muszą się liczyć ze startą zaufania graczy, bo w tym momencie czują się oszukani. Złoto jest czymś, na co ludzie sobie zasłużyli kosztem jakiegoś wysiłku. I to należy szanować, a nie marnować. Niewykorzystane wcale nie znaczy, że niechciane. Niech to będzie na zasadzie pytania, czy te złoto ma być przeznaczone na kolejny budynek, czy coś w tym stylu, ale nie: "pocałuj mnie serdecznie frajerze, właśnie Cię zrobiłem na 25 monetek".
 
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Zbędna robota dla stratega! Jak ma taki problem tzn, że popełnił błąd i musi popracować nad przewidywaniem zdarzeń, które mogą mieć miejsce. Usuwając tą pułapkę tracimy jeden z elementów zaskoczenia, który nadaje klimat grze. Jestem stanowczo na nie, ale jak wprowadzą... Ja się już zakochałem w strategii :p :D Mało co mi przeszkadza :)

Towpis przy propozycji zmiany kolejki budowy.
Tak, więc złoto to jest element dodatkowy nikt nie ma obowiązku go kupywać czy używać.
Jak to napisałeś "Jak ma taki problem tzn, że popełnił błąd i musi popracować nad przewidywaniem zdarzeń, które mogą mieć miejsce" powodzenia w rozwiązaniu problemu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

No i tu wychodzi na to, że nie rozumiesz do końca różnicy między tymi dwoma problemami. Przestój w grze wynikający z zapędzenia się w kozi róg, przez niekontrolowanie stanu gospodarstwa, ni jak ma się do okazywanego szacunku dla graczy, ze strony twórców, którzy pozwalają na marnowanie ich pieniędzy. Tam problem dotyka tylko gry. Tu problem ma o wiele większe zaplecze emocjonalne, bo tracę to, na co zapracowałem, zasłużyłem i przyszedłem się świadomie z twórcami tej gry podzielić. To jest powód, żeby oczekiwać szacunku z Ich strony wobec mojej osoby. Nie sądzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Prawie to samo
O murze trzeba też myśleć wcześniej a nie w tedy kiedy atakują
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

No i tu wychodzi na to, że nie rozumiesz do końca różnicy między tymi dwoma problemami. Przestój w grze wynikający z zapędzenia się w kozi róg, przez niekontrolowanie stanu gospodarstwa, ni jak ma się do okazywanego szacunku dla graczy, ze strony twórców, którzy pozwalają na marnowanie ich pieniędzy. Tam problem dotyka tylko gry. Tu problem ma o wiele większe zaplecze emocjonalne, bo tracę to, na co zapracowałem, zasłużyłem i przyszedłem się świadomie z twórcami tej gry podzielić. To jest powód, żeby oczekiwać szacunku z Ich strony wobec mojej osoby. Nie sądzisz?

Wiele przykładów można dać z życia ale dam taki w przetargach wpłaca się wadium i nawet jeśli nie weźmiesz w nim udziału to ta kwota jaką wpłaciłeś nie jest Ci zwracana, podobnie tutaj jest ze złotem. Zakupionego złota też nie możesz zwrócić. O szacunku ze strony inno bym nie pisał bo go nie posiadają, liczy się tylko zysk nic więcej bo gdyby bylo inaczej grepo było by nadal tak dobrą grą jak kiedyś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Wiele przykładów można dać z życia ale dam taki w przetargach wpłaca się wadium i nawet jeśli nie weźmiesz w nim udziału to ta kwota jaką wpłaciłeś nie jest Ci zwracana, podobnie tutaj jest ze złotem. Zakupionego złota też nie możesz zwrócić. O szacunku ze strony inno bym nie pisał bo go nie posiadają, liczy się tylko zysk nic więcej bo gdyby bylo inaczej grepo było by nadal tak dobrą grą jak kiedyś.

Wiem jak jest, ale to nie znaczy, że mam się z tym zgadzać i siedzieć cicho. Mogę sobie o tym co złe i boli czasem porozmawiać?! A jak przychodzi moment, w którym już dłużej ciężko jest wytrzymać, to i wrzeszczeć na całe gardło JAK JEST ŹLE jest lepszym pomysłem niż szukać sposobu na ulżenie sobie w sposób krzywdzący nas samych czy co gorsza kogoś jeszcze?! Dlatego lepiej czasem wysłuchać, puścić obok ucha i iść dalej, przechodząc obok słów obojętnie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

T.O.F. możesz dać taką propozycję w celu przedstawienia twórcom gry.
Od tego jest dział odpowiedni Propozycje.
Zapraszam więc tam. Tu myślę, że nie ma już co dyskutować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Również uważam dalszą dyskusję za zbędną. Jednak nie chcę zaczynać nowego tematu. Jak to wygląda? Zwykły, szary obywatel pośród wielkich gwiazd tego świata wchodzi i już by wszystko z miejsca poprzestawiał, nic nie wiedząc o tym świecie tak w rzeczywistości. Pozwól, że jeszcze troszkę czasu poświęcę na aklimatyzację, a później... Zobaczymy co przyniesie los :)

Proszę o zamknięcie.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Również uważam dalszą dyskusję za zbędną. Jednak nie chcę zaczynać nowego tematu. Jak to wygląda? Zwykły, szary obywatel pośród wielkich gwiazd tego świata wchodzi i już by wszystko z miejsca poprzestawiał, nic nie wiedząc o tym świecie tak w rzeczywistości. Pozwól, że jeszcze troszkę czasu poświęcę na aklimatyzację, a później... Zobaczymy co przyniesie los :)

Proszę o zamknięcie.


a ja uważam że jeżeli uważasz że coś jest nie tak albo chciałbyś coś zmienić to nie bój się wyrazić swojego zdania wejdź w dział propozycja i podaj tam swój pomysł kto wie może twórcy gry się zapoznają z tym i przychylą się do twojej propozycji, więc może lepiej spróbować napisać a cóż może się uda. Pamiętajmy że wszyscy jesteśmy ludźmi każdy ma prawo do wypowiedzi i złożenia propozycji swojej, bo gdybyśmy się ograniczali tylko do tego co jest to świat by stanął w miejscu a ludność by się nie rozwijała :)

Pozdrawiam
Dawid
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

Dziękuję Dawidzie, jednak moje stanowisko w sprawie zostało już przedstawione, w poprzednim poście. Proszę o zrozumienie oraz uszanowanie tej decyzji.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Co dzieje się ze złotem, jeżeli anuluję budowę?

oczywiście jak najbardziej.

Pozdrawiam
Dawid
 
Do góry