1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Co na Gammie ?

Dyskusja w 'Gamma' rozpoczęta przez użytkownika kiljang, 23. Sty 2012.

1. kiljang

kiljang Guest

Witam wszystkich. Pobieżnie przeglądając forum zauważyłem, że jeszcze kilka znajomych nicków gra. Czy gamma jest nadal najbardziej nieobliczalnym światem, gdzie próżno szukać stabilizacji politycznej ?

Pozdrawiam kiljang

2. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Odp: Co na Gammie ?

Oooo witam Grzesiu, a jak myślisz? na gmatwaliście to już bagno chyba do końca zostanie, no i pozdrowionka dla cb:) miło cię 'słyszeć':)

3. kiljang

kiljang Guest

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że dalej jest tak samo wesoło jak było :)

Patrzyłem sobie w statystykach i widzę, że układ sił z grubsza pozostaje podobny (drobne zmiany rankingowe) tylko graczy ubyło "ździebko".

4. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Graczy cały czas ubywa:/ No i dobrze czytasz moje słówka, cóż wszystko po staremu... kilka fuzji, lekkie rozklekotanie się RP po odejściu Sebastiana ale dalej walki te same hehe KP,AS,Herosi i Aniołki biją się z BP. KP,RP i AH walczą z MAH i Aniołkami... KP,Aniołki,AS AH, Pheonix walczą z Makro, do tego kilka mniejszych/ większych fuzji, ale jakoś staramy się jeszcze zabawę utrzymać, teraz te cuda... to jedyna szansa na większą akcję, bo tak to już się nie chce hehe

5. Anja77

Anja77

6. kiljang

kiljang Guest

Wiesz co, ciężko ogarniam to co napisałeś, ale wychodzi na to że niektóre sojusze są zarówno koalicjantami jak i wrogami. Cała gamma :)

Hehe a może lepiej he he he kogoż ja widzę :)

7. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Grześ, bo tego nie da się ogarnąć dobrze hehe tu trzeba tęższego umysłu haha no ale cóż, trzeba się do tego przyzwyczaić już dawno było;)

8. wiki87

wiki87 Guest

Kurczatko ...a co tu sie porobilo na tym forum,ze ja ogarnac tych zmian nie moge ...po raz kolejny czuje sie nie swojo tutaj yhhh.

I o prosze kto to sie zainteresowal gamma i rozpaczal ten watek o_O - zaszokowana ;p

O i nawet Pan Czarek sie pojawil :)

I ja powiem tyle ze Gamma nadal jest nieobliczalna. Myslalam ze mnie tutaj nic nie zaszkoczy ale zawsze znjadzie sie ktos czy cos co wywraca wszystko do gory nogami.

9. Gramper

Gramper Guest

ehh, wiki nie zmienna, od kiedy pamiętam zawsze byłaś do przodu a co teraz się stało że przestałaś ogarniać? jeszcze za czasów mojej "świetności" na gammie byłaś osobą która była nawet przed prowadzącym sojuszu, a teraz? czyżbyś się opuściła? :D

10. wiki87

wiki87 Guest

Ano wlasnie bylam, czas przeszly niestety;/
    oj no tutaj nie przesadzajmy ze bylam przed prowadzacym sojuszu hehe ...
    hmm wlasnie chyba moje czasy swietnosci miniely hehe bo teraz hmm jakby to powiedziec siadlam na czterech i przestalam ogarniac ... powodem takowej sytuacji jest brak czasu i niestety brak ludzi, ktorzy napedzali Gamme...

postaram sie pozbierac :)

11. zgredeek

zgredeek Guest

Gamma żyjecie jeszcze???? Chyba zgon na miejscu,nie czuję pulsu :eek::rolleyes:.

12. kiljang

kiljang Guest

Patryk, a wiesz kto teraz rządzi w R3P bo z tego co mi wiadomo to dwaj założyciele już nie grają :)

Hehe Madziu, nie ma to jak wrócić na stare śmieci. Mówiąc, że nie ma już ludzi którzy napędzali gammę, mam rozumieć że miałaś na myśli przede wszystkim mnie :p

A tak z innej beczki to znowu wróciłem do grania, ale już nie w grepolis tylko w najnowsze dziecko inno games. Gra jest jeszcze w trakcie testów, ale całkiem nieźle się zapowiada. Bardziej idzie w ekonomię ale mam nadzieje że to się zmieni. Dla zainteresowanych http://beta.forgeofempires.com/

13. wiki87

wiki87 Guest

Z tego co mi wiadomo, gdyz od czasu do czasu rozmowy z RP prowadze to te stanowisko piastuje te.di aczkolwiek ponoc rada rzadzi :)

Hmm tak tak jak zwykle masz racje Ciebie przede wszystkim mialam na mysli ;p

14. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Nie dałaś mi szansy... więc teraz mi nie mów że nie ma, bo jest komu...
    A wiecznie TAK 'skakać' w koło cb nie będę i to dostrzeżesz co to było... może nie spóźnisz się jak wyciągniesz dobre wnioski:)
    Aaaa Grześ tak te.di, te.di z ekipą, ale może będzie małe bum:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Sty 2012
  15. wiki87

wiki87 Guest

Ja wnioski zawsze dobre wyciagam.

Co do tego bumm ...to u mnie tez w sojuszu, a raczej resztowce co przy mnie zostala, bedzie nie male ale wielkie bummm:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Sty 2012
  16. suchar25

suchar25

A jak Gamma stoi z cudami? Sam nie moge zobaczyć bo rekrutacja zamknięta :-/

17. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Oj Suchar kolorowo:) Jak tak dalej będzie to jeszcze długo pogramy hehe

18. zgredeek

zgredeek Guest

U mnie nie tak kolorowe jak u Patryczka ;)

19. suchar25

suchar25

Dzieki wam:) i powodzenia w budowie cudów, ciekawi mnie jak zakonczy sie stara dobra Gamma:D

Ostatnio edytowane: 6. Lut 2012
  20. zgredeek

zgredeek Guest

To sie nie wyczekasz;DDDDDDNie ma takiej opcji.,

Do góry