Co na Gammie ?

  • Rozpoczynający wątek kiljang
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich. Pobieżnie przeglądając forum zauważyłem, że jeszcze kilka znajomych nicków gra. Czy gamma jest nadal najbardziej nieobliczalnym światem, gdzie próżno szukać stabilizacji politycznej ?

Pozdrawiam kiljang
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Oooo witam Grzesiu, a jak myślisz? na gmatwaliście to już bagno chyba do końca zostanie, no i pozdrowionka dla cb:) miło cię 'słyszeć':)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że dalej jest tak samo wesoło jak było :)

Patrzyłem sobie w statystykach i widzę, że układ sił z grubsza pozostaje podobny (drobne zmiany rankingowe) tylko graczy ubyło "ździebko".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Graczy cały czas ubywa:/ No i dobrze czytasz moje słówka, cóż wszystko po staremu... kilka fuzji, lekkie rozklekotanie się RP po odejściu Sebastiana ale dalej walki te same hehe KP,AS,Herosi i Aniołki biją się z BP. KP,RP i AH walczą z MAH i Aniołkami... KP,Aniołki,AS AH, Pheonix walczą z Makro, do tego kilka mniejszych/ większych fuzji, ale jakoś staramy się jeszcze zabawę utrzymać, teraz te cuda... to jedyna szansa na większą akcję, bo tak to już się nie chce hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Wiesz co, ciężko ogarniam to co napisałeś, ale wychodzi na to że niektóre sojusze są zarówno koalicjantami jak i wrogami. Cała gamma :)

Hehe a może lepiej he he he kogoż ja widzę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Grześ, bo tego nie da się ogarnąć dobrze hehe tu trzeba tęższego umysłu haha no ale cóż, trzeba się do tego przyzwyczaić już dawno było;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Kurczatko ...a co tu sie porobilo na tym forum,ze ja ogarnac tych zmian nie moge ...po raz kolejny czuje sie nie swojo tutaj yhhh.

I o prosze kto to sie zainteresowal gamma i rozpaczal ten watek o_O - zaszokowana ;p

O i nawet Pan Czarek sie pojawil :)

I ja powiem tyle ze Gamma nadal jest nieobliczalna. Myslalam ze mnie tutaj nic nie zaszkoczy ale zawsze znjadzie sie ktos czy cos co wywraca wszystko do gory nogami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

ehh, wiki nie zmienna, od kiedy pamiętam zawsze byłaś do przodu a co teraz się stało że przestałaś ogarniać? jeszcze za czasów mojej "świetności" na gammie byłaś osobą która była nawet przed prowadzącym sojuszu, a teraz? czyżbyś się opuściła? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Ano wlasnie bylam, czas przeszly niestety;/
oj no tutaj nie przesadzajmy ze bylam przed prowadzacym sojuszu hehe ...
hmm wlasnie chyba moje czasy swietnosci miniely hehe bo teraz hmm jakby to powiedziec siadlam na czterech i przestalam ogarniac ... powodem takowej sytuacji jest brak czasu i niestety brak ludzi, ktorzy napedzali Gamme...

postaram sie pozbierac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Gamma żyjecie jeszcze???? Chyba zgon na miejscu,nie czuję pulsu :eek::rolleyes:.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Patryk, a wiesz kto teraz rządzi w R3P bo z tego co mi wiadomo to dwaj założyciele już nie grają :)

Hehe Madziu, nie ma to jak wrócić na stare śmieci. Mówiąc, że nie ma już ludzi którzy napędzali gammę, mam rozumieć że miałaś na myśli przede wszystkim mnie :p

A tak z innej beczki to znowu wróciłem do grania, ale już nie w grepolis tylko w najnowsze dziecko inno games. Gra jest jeszcze w trakcie testów, ale całkiem nieźle się zapowiada. Bardziej idzie w ekonomię ale mam nadzieje że to się zmieni. Dla zainteresowanych http://beta.forgeofempires.com/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Z tego co mi wiadomo, gdyz od czasu do czasu rozmowy z RP prowadze to te stanowisko piastuje te.di aczkolwiek ponoc rada rzadzi :)

Hmm tak tak jak zwykle masz racje Ciebie przede wszystkim mialam na mysli ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Ano wlasnie bylam, czas przeszly niestety;/
oj no tutaj nie przesadzajmy ze bylam przed prowadzacym sojuszu hehe ...
hmm wlasnie chyba moje czasy swietnosci miniely hehe bo teraz hmm jakby to powiedziec siadlam na czterech i przestalam ogarniac ... powodem takowej sytuacji jest brak czasu i niestety brak ludzi, ktorzy napedzali Gamme...

postaram sie pozbierac :)

Nie dałaś mi szansy... więc teraz mi nie mów że nie ma, bo jest komu...
A wiecznie TAK 'skakać' w koło cb nie będę i to dostrzeżesz co to było... może nie spóźnisz się jak wyciągniesz dobre wnioski:)
Aaaa Grześ tak te.di, te.di z ekipą, ale może będzie małe bum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Ja wnioski zawsze dobre wyciagam.

Co do tego bumm ...to u mnie tez w sojuszu, a raczej resztowce co przy mnie zostala, bedzie nie male ale wielkie bummm:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Odp: Co na Gammie ?

A jak Gamma stoi z cudami? Sam nie moge zobaczyć bo rekrutacja zamknięta :-/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Oj Suchar kolorowo:) Jak tak dalej będzie to jeszcze długo pogramy hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co na Gammie ?

U mnie nie tak kolorowe jak u Patryczka ;)
20944741233879610262.jpg
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Co na Gammie ?

Dzieki wam:) i powodzenia w budowie cudów, ciekawi mnie jak zakonczy sie stara dobra Gamma:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry