1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Co na Gammie ?

Dyskusja w 'Gamma' rozpoczęta przez użytkownika kiljang, 23. Sty 2012.

1. Marquis

Marquis

nie mam takich zabawek, to ukłon w stronę dorosłych zachowań AS, powinieneś wiedzieć coś o tym. Bo gdy tylko ktoś dostawał po dupie to uciekał, ale nie bój nie bój w końcu te urlopy się skończą a My będziemy czekać.

Pozdro

Cisza tutaj tym nie mniej jedną rzeczą w imieniu BP się pochwalę

Informuję że w dniu dzisiejszym MAH utracił swój cud i odzyska go raczej nieprędko. Akcja przeprowadzona była w sposób mistrzowski, w szczytowym okresie okupacji miasta strzegło 17 tysięcy birem. MAH potopił na próbach podbicia, ponad 20 tysięcy swoich zapałek a i tak miasta nie odzyskał. Jednak jeszcze coś się dzieje na gammie :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24. Maj 2012
  2. crazy3211

crazy3211 Guest

Odp: Co na Gammie ?

To ja dodam tyle ze nie umiecie nawet wymyslac nazw miast tylko zgapiacie od innych..
    Przykładowo ode mnie..

A tak na marginesie kto pociagnoł akcje na koncie evangeliona bo z tego co wiem on juz dawno nie gra...

3. Marquis

Marquis

O ile mi się wydaje nie ma na gammie miasta o nazwie "symbol niemocy MAH" więc nie wiem co zgapiliśmy :p

Tej drugiej śmiesznej zaczepki nie będę komentował.

choć fakt może nazwa miasta "straciliście 23 tysiące ogni" byłaby lepsza :p

4. Marquis

Marquis

haha świątyni już nie ma. Aha, nie tylko KP jak pisałeś nie umie atakować, wy czyli potęga tego świata atakujecie bez ogni :D jak sereni czy adikks :D

jeszcze raz brawo.

5. kiljang

kiljang Guest

kto wyjaśni mi to ? 1. Karmazynowy Przypływ R3P - 83 graczy

jakaś fuzja ?

6. inspi

inspi

Witam gamme :) widzę że walki nadal trwają:) i małe przemeblowanie sojuszy :)

7. Daro253

Daro253

Fuzja Karmazynowy Przypływ i R3publika Półmroku :)

8. wiki87

wiki87 Guest

Witam wszystkich tych, co graja jeszcze w grepo :)
    Kurcze jak ja dawno tu nie bylam ....ostatnio z przykroscia sie dowiedzialam ze moje konto przestalo istniec ;/ urlop mi sie przedluzyl chyba za bardzo....ale coz real wygral z grepolis.....
    Dlategoze nie planowałam takiego zakończenia gry to sie nie pożegnałam z moja ekipa czyli z Karmazynowym Przyplywem R3P - zatem Daro wybacz ze tak zniknelam bez slowa i pozdrow wszystkich ode mnie :) a moze jeszcze Was tam nawiedze kto wie :)

9. Marquis

Marquis

Nawiedzaj ich nawiedzaj. Tylko nie zapomnij na forum podać nicka, pod którym ich powtórnie nawiedzisz ;>

10. wiki87

wiki87 Guest

Alez oczywiście, wszędzie to ogłoszę ;) hehe

11. hater

hater Guest

No proszę jaka śmietanka się tu zebrała aż miło poczytać ;) Może się jeszcze na jakimś świecie spotkamy hehe

12. Achiles1234

Achiles1234

Dlaczego gamma jest zablokowana ????????????????????????????????????????????????

13. Patryk Pul

Patryk Pul Guest

Dawno mnie nie było już:/ jak tam się macie?:)

14. Hardkor69

Hardkor69

witam ;) gamma gra jeszcze ? jesli ktos jest aktywny proszę o pisanie na priv z chęcią zagrałbym ramię w ramię ze starymi wiarusami z gammy, którzy byli prekursorami grepo w Polsce ;) i wiedzą coś niecoiś o taktyce a nie jadą na samym premium !

pozdro Hard

15. docent1973

docent1973

Witaj Hardkor69 grałem z tobą w przeciwnych sojach najpierw spqr a później w kp chętnie bym zagrał z tobą w jednym soju wyślij zaproszenie na docent1973@tlen.pl może ściągnę iraska bo mam z nim jeszcze kontakt

16. Hardkor69

Hardkor69

No pewnie kojarzę Cię ;) dobrze by było coś pobroić razem.. ok wyślę zapro i postaram się jeszcze kogoś ściągnąć ;)

17. Marquis

Marquis

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, dlatego też wszem i wobec ogłaszam, że Black Pearl przechodzi do historii. Czarna Perła znika we mgle i opuszcza gammę. Na sam koniec zbudowaliśmy jeszcze 5 cud - Latarnię, tylko dlatego żeby pokazać KP że nadal są na nas za słabi :D. Kończymy świat z 5 cudami. Nie będziemy się bawić w łączenia, transformacje, doczepianie członów czy inne zmiany. Black Pearl to przede wszystkim ludzie, stara gwardia. Teraz cześć postanowiła się pożegnać i granie bez nich byłoby zakłamywaniem rzeczywistości, a tego nie będziemy robić. Przez lata mieliśmy sporo zabawy uczestnicząc w tej rozgrywce i niech tak pozostanie ( Black Pearl - Gamma 5:2 ). Pamiętajcie nie ilość a jakość ( najlepsi atakujący 1 Black Pearl 19568088 pkt) ( 2 w rankingu obrońców 15703543 pkt) ( Najlepsi wojownicy globalnie 1 Black Pearl 35271631 pkt) ( 5 z 7 cudów świata )
    Chciałoby się podziękować każdemu z osobna, lecz nawet nie sposób. Dlatego mam nadzieję że towarzysze i towarzyszki się nie obrażą jeśli po prostu powiem symboliczne "dziękuję".
    W tym miejscu w imieniu całego soja chcę podziękować też naszym przeciwnikom, którzy nas mobilizowali ( my Was mam nadzieję też ) i dzięki temu Gamma miała swój urok. Kilka niezapomnianych bitew, przejęć, okupacji

Będąc dyplomatą BP, wypowiadam się po raz ostatni. Skorzystam więc z możliwości i chciałbym złożyć najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich graczy Gammy, byłych i obecnych.

Wesołych Świąt

Marquis
    Dyplomata Black Pearl

18. Slietie

Slietie

BP to był na prawdę dobry sojusz - został rozwiązany, ale pamięć o nim pozostanie. Szacun od jednego z byłych przeciwników :)

Tutaj, na portalu GreTime's możecie przeczytać odpowiedzi Marquis'a na kilka nurtujących pytań dotyczących Black Pearl.

19. AnGeLeK

AnGeLeK Guest

Tak się spytam, Angel jeszcze żyje ?:)

Do góry