Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

  • Rozpoczynający wątek roosek3000
  • Data rozpoczęcia

Co ma być w Grepo3

  • Ustawienia wyglądu

    Głosy: 55 56,1%
  • Zmodyfikowany system farmienia

    Głosy: 60 61,2%
  • WYSIWYG

    Głosy: 16 16,3%
  • Aplikacje

    Głosy: 38 38,8%
  • Priv Chat

    Głosy: 49 50,0%
  • Nowy interfejs

    Głosy: 37 37,8%

  • W sumie głosujących
    98

DeletedUser

Guest
Ellos.

Pracuję nad pomysłem Grepolis3. Lecz musicie mi pomóc: nie wiem co mam umieścić.

Powyżej jest ankieta. Wytłumaczę o co mi chodzi.

Ustawienia wyglądu
Funkcjonalność zawiera motywy, event disablera itp.
Pierwszymi motywami będą:
* athenes - podobny kolorystycznie do motywu Ikariama
* 2.0 - motyw klasyczny Grepolis2
* 1.0 - stary motyw Grepolis
* sprite - nowy interfejs Grepolis 3

Zmodyfikowany system farmienia
Nowy układ okien farmienia, możliwość rozbudowy za złoto i wiele innych

Edytor WYSIWYG
Zamiast BB-Code - mini Word

Aplikacje
Podania typu CV do sojuszu.

Prywatny chat
Chat z innymi graczami jak w komunikatorze. Mogą one być spoza sojuszu.

Powybierajcie co ma być w projekcie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

A gdzie opcja grepolis 2.0 to porażka więc 3.0 nie chce?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Robię dyskusję na propozycję. Grepolis 2.0 - prawda - porażka. Ale może by InnoGames by coś nam doło zrobić bo wszystko oni do Grepolis robią.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Ale może by InnoGames by coś nam doło zrobić bo wszystko oni do Grepolis robią.
może dlatego, że to ich gra? ;)

poza tym 2.0 to praktycznie same zmiany których chcieli gracze - przecież to gracze chcieli zmiany systemu farmienia, to gracze chcieli świat bohaterów jako sposób zakończenia gry itp. itd. a to, że Inno te zmiany w większości kompletnie wypaczyło i dbając o swoje dobro dodało pełno opcji premium to już taki drobny szczegół :p ale naiwnym trzeba być straszliwie by myśleć, że coś w przyszłości może się tutaj zmienić w sposobie postępowania z ich strony :)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Jeśli chcesz na poważnie coś zaproponować to już powinieneś opisać wstępną koncepcje, a tylko naświetliłeś sprawę bez konkretów to nie ma jak dyskutować nad szczegółami bo co da Ci ta ankieta? Jeśli ma być sens dla wdrożenia gp 3.0 to muszą poprawić praktycznie całą grę bo system ataków powinien zostać ulepszony o nowe mozliwości, a nie masz tego tutaj.. Czat,edytor, aplikacje to nie ulepszenie gry a dodatki do niej. (choć warto je mieć)
System farmienia musi się zmienić ale czy dodawanie kolejnego bonusu dla premium jest tu potrzebne? Farmienie w 3.0 musi połączyć najlepsze cechy z 1.0 i 2.0 pozatym każde kolejne wzbogacenie tego systemu będzie kontrowersyjne- ciekaw jestem co dokładniej oznacza te Twoje "i wiele innych" w tej kwesti?

Pozatym dobrze iż założyłeś tą dyskusje, tylko jaką mamy pewność iż choćby najlepszy projekt zostanie przedstawiony IG?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Ich gra, ale grają w nią gracze! Tysiące graczy!
Wg. mnie to dyktatura nie demokracja.

Dobra, temat nieaktualny, zrobię nową dyskusję i ustalimy co ma być w 3.0.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

System farmienia musi się zmienić ale czy dodawanie kolejnego bonusu dla premium jest tu potrzebne? Farmienie w 3.0 musi połączyć najlepsze cechy z 1.0 i 2.0 pozatym każde kolejne wzbogacenie tego systemu będzie kontrowersyjne- ciekaw jestem co dokładniej oznacza te Twoje "i wiele innych" w tej kwesti?

Wioski rolnicze powinny zniknąć w ogóle, w zamian powinno być więcej miejsca na wyspie dla miast graczy.
Ew. powrót do farmienia z wersji 1.0, dwójka nie ma dobrych stron.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Żądania są dobre ale niedopracowane natomiast plądrowania powinny powrócić do starego systemu gdzie szlo wyciągnąć sporo surki i trzeba bylo myśleć jak i czym farmić.
A czy lepiej było by dać miej rolniczych a więcej polis to nie wiem ale wedlug mnie to wyspy powinny być większe conajmniej trzyktotnie (tu jednak prócz stawiania cudu na wyspie powinna dojść możliwość postawienia budynku specjalnego sojuszu) czyli raczej nie zmniejszalbym liczby wiosek bo więcej przeciwników na wyspie już samo w sobie wymaga więcej walki i dodatkowej surki.

Dodalbym też nową mozliwość farmienia wioski, niezależną od klikania co 5min(żądania) czy liczby wojska(plądrowania) ale nie będę się tu o tym rozpisywał bo i tak mało kogo to interesuje..hehe

Pozatym co już tu wczesniej napisalem to dla mnie nowe GP to:
-Dżwięk w grze
-mozliwośc przejmowania polis z lądu
-porządek z flotą (czyli poprawa tego co trzeba)
-8 albo 10 bogów
-nowe spece (tak aby było mozna postawić 3 albo nawet 4 w jednym polis)
-niektóre rozwiązania (badania i poziomy budynków) z świata bohaterów
-nowe taktyki ataku
-badania ulepszające armie
-składanie ofier bogą (co zwiększało by liczbe łask)
-bunt i podbój do odktycia na jednym serwie
-nowe akcje szpiegowskie
-może jedną albo dwie nowe jednostki (jeśli badania ulepszające miały by się nie przyjąć albo okazały by się nie wystarczające)
- i jeszcze inne rozwiązania których tu nie wymieniałem, ogólnie chodzi o to aby gra była bardziej rozbudowana i o wyższym poziomie trudności tak aby każdy z nas mógł obrać rózne taktyki gry itp.. (np. inne propozycje graczy dot. portu czy "filozofi" czegoś dodatkowego poza nauką)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Ew. powrót do farmienia z wersji 1.0, dwójka nie ma dobrych stron.
w dwójce by wystarczyło zrobić mniejsze różnice w zysku surowców między klikaniem co 5min a dłuższymi odstępami czasowymi i byłoby ok...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Mastersex napisał:
Żądania są dobre ale niedopracowane natomiast plądrowania powinny powrócić do starego systemu gdzie szlo wyciągnąć sporo surki i trzeba bylo myśleć jak i czym farmić.
Jak dla mnie ma,przynajmniej dłużej trzeba było posiedzieć ;)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Jak dla mnie ma,przynajmniej dłużej trzeba było posiedzieć ;)

Jednak gracz, który obeznany był z temetem mógł ten czas skrucić- poza tym jeszcze są elementy gry gdie czas kliku można a nawet należało by skrócić. np wysyłanie akcji , ataków i wsparć na danego gracza czy też dodanie każdemu paska zadań z odnoścnikami do koszar, potru itp..(to co jest teraz jednym z dodatkow w zarządcy.) premkę też mozna rozwinąć ale w jakośći usług, a nie ilości jak to ma miejsce teraz.

I trzeba mieć na uwadzę iż niezalezne od siebie systemy żadania i plądrowania pozwolą wyciągnąć więcej surki bo żądania są czasowe i nie psują nastroju natomiast po surkę z plądrowania w tym samym czasie może iść już wojo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Nowa oprawa graficzna.
Dźwięk w grze.
Dodać możliwość stawiania budynku w obojętnie którym miejscu.
Podania typu CV do sojuszu.

To może być w nowym grepolis 3.0
57.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Nowa oprawa graficzna.
Dźwięk w grze.
Dodać możliwość stawiania budynku w obojętnie którym miejscu.
Podania typu CV do sojuszu.

To może być w nowym grepolis 3.0

Każda z tych propozycji pojawiła się na forum...

Może dajcie narazie na luz? Najpierw trzeba dopracować wersję 2.x
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Każda z tych propozycji pojawiła się na forum...

Może dajcie narazie na luz? Najpierw trzeba dopracować wersję 2.x

a co jest niedopracowane w 2.0?
konkretnie wymień albo nie zawracaj gitary.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

a co jest niedopracowane w 2.0?
konkretnie wymień albo nie zawracaj gitary.

Farmienie, wymagania sprzętowe gry, wyświetlanie się od czasu do czasu kilku niepotrzebnych ikonek (np. przy raportach) po odświeżeniu strony, czat (a dokładniej, jego "sztywność" rozmiaru), "atak w linii prostej"... to tylko przykłady.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

tyle że grepolis 3.0 będzie kiedy?
Chciałbym go witać gorąco
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Fabryka czekolady by się przydała w grepo 3.0
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Co powinno się znaleźć w Grepolis 3

Farmienie, wymagania sprzętowe gry, wyświetlanie się od czasu do czasu kilku niepotrzebnych ikonek (np. przy raportach) po odświeżeniu strony, czat (a dokładniej, jego "sztywność" rozmiaru), "atak w linii prostej"... to tylko przykłady.

nie Ciebie tyczylo sie ptanie ale jak już zauważyleś co powinno się zmienić to przecież praktycznie wszystko jest w propozycjach na forum pozatym nic nie stoi na przeszkodzie aby to wprowadzić teraz czy ze startem 3.0.

gp 3.0 pojawi się zapewne nie wczesniej jak na trzecie urodziny GP choc testy zacząć sie musza znacznie wczesniej..a niektore z pisanych rozwiązań juz powinny być wdrazene w tej wersji. co nie przeszkadza debacie nt 3.0.
 
Do góry